|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Вага | 21 кг |
|---|---|
| Гарантія | 12 міс. |
| Колір | Чорний, помаранчевий |
| Матеріал корпусу (каркас) | Метал |
| Матеріал оббивки | PVC |
| Основа | хрестовина з роликами |
| Розміри сидіння, см | 50 х 52 см |
| Тип | геймерське крісло |
| Вбудовані механізми | наклон спинки, газлифт |
| Граничний кут нахилу спинки | 170° |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Регулювання висоти сидіння | Так |
| Регулювання підлокітників | Так |
| Розміри спинки | 83 х 58 см |
| Хрестовина | метал |
Новий відгук або коментар
Крісло для геймерів Cougar (Armor Pro Black/Orange)
Немає в наявності
Код товару: 612799
11 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Cougar Armor PRO - ідеальний для професійних гравців. Це обертаюче ігрове крісло являє собою повністю регульований трон, здатний задовольнити найвимогливіших гравців. Для досягнення довговічнрсті використовуються тільки високоякісні компоненти. Armor PRO оснащений сталевою рамою, і безліччю опцій для точної настройки, відповідно до ваших потреб. Armor PRO забезпечить вам комфорт, необхідний для повноцінного задоволення тривалими ігровими сесіями. Це ігрове крісло відрізняється унікальним дизайном Cougar, який вже став символом пристрасті до ігор. Ергономічним дизайн Armor PRO, створений спеціально для геймерів. Висока спинка крісла завжди буде підтримувати вашу спину, зводячи до мінімуму напругу в попереку.
![Крісло для геймерів Cougar (Armor Pro Black/Orange) [612799] Крісло для геймерів Cougar (Armor Pro Black/Orange) [612799]](/content/images/41/221x390l80mc0/35216868746964.jpg)
![Крісло для геймерів Cougar (Armor Pro Black/Orange) [612799] Крісло для геймерів Cougar (Armor Pro Black/Orange) [612799]](/content/images/41/229x390l80mc0/35733655925542.jpg)
![Крісло для геймерів Cougar (Armor Pro Black/Orange) [612799] Крісло для геймерів Cougar (Armor Pro Black/Orange) [612799]](/content/images/41/219x390l80mc0/20602565122517.jpg)
![Крісло для геймерів Cougar (Armor Pro Black/Orange) [612799] Крісло для геймерів Cougar (Armor Pro Black/Orange) [612799]](/content/images/41/219x390l80mc0/29203667542032.jpg)
![Крісло для геймерів Cougar (Armor Pro Black/Orange) [612799] Крісло для геймерів Cougar (Armor Pro Black/Orange) [612799]](/content/images/41/220x390l80mc0/22037266159879.jpg)
![Крісло для геймерів Cougar (Armor Pro Black/Orange) [612799] Крісло для геймерів Cougar (Armor Pro Black/Orange) [612799]](/content/images/41/192x390l80mc0/21208480333284.jpg)
![Крісло для геймерів Cougar (Armor Pro Black/Orange) [612799] Крісло для геймерів Cougar (Armor Pro Black/Orange) [612799]](/content/images/41/220x390l80mc0/49270519796135.jpg)