|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Вага | 8.3 кг |
|---|---|
| Гарантія | 12 міс. |
| Колір | Чорний, помаранчевий |
| Матеріал корпусу (каркас) | Метал |
| Матеріал оббивки | PVC |
| Основа | хрестовина з роликами |
| Розміри сидіння, см | 52.5 х 47 см |
| Тип | геймерське крісло |
| Вбудовані механізми | газліфт |
| Граничний кут нахилу спинки | немає |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Регулювання висоти сидіння | Так |
| Регулювання кута нахилу спинки | Ні |
| Регулювання підлокітників | Ні |
| Хрестовина | метал |
Новий відгук або коментар
Крісло для геймерів Cougar (Crosser)
Немає в наявності
Код товару: 611169
3 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Досить маленький, щоб використовуватися як підставка для ніг, і досить міцний, щоб використовуватися як окреме друге сидіння, ігровий стілець Crosser стане багатофункціональним доповненням до вашого ігрового простору. Класичний дизайн Легендарний візерунок у вигляді ромбовидної клітини, запозичений з класичного дизайну інтер’єру автогонок, є втіленням непідвладного стилю часу. Зубчасте сидіння Crosser зберігає ергономічні характеристики наших повнорозмірних подушок для ігрових крісел. Зубчасті краї забезпечують амортизацію та широку опорну поверхню, що ідеально підходить для окремого сидіння. Оббивка з PVC Завдяки перфорації Crosser зберігає прохолоду та комфорт. 5-зіркова колісна база Crosser дозволяє вам без зусиль переміщати та розміщувати його в будь-якому місці, не жертвуючи при цьому стійкістю та зручністю. Регулювання висоти Знайдіть ідеальну висоту для будь-якого застосування.
![Крісло для геймерів Cougar (Crosser) [611169] Крісло для геймерів Cougar (Crosser) [611169]](/content/images/30/390x390l80mc0/13540633808683.jpg)
![Крісло для геймерів Cougar (Crosser) [611169] Крісло для геймерів Cougar (Crosser) [611169]](/content/images/30/375x390l80mc0/62993930096621.jpg)
![Крісло для геймерів Cougar (Crosser) [611169] Крісло для геймерів Cougar (Crosser) [611169]](/content/images/30/370x390l80mc0/21186794405735.jpg)
![Крісло для геймерів Cougar (Crosser) [611169] Крісло для геймерів Cougar (Crosser) [611169]](/content/images/30/357x390l80mc0/50603017775928.jpg)
![Крісло для геймерів Cougar (Crosser) [611169] Крісло для геймерів Cougar (Crosser) [611169]](/content/images/30/370x390l80mc0/96797808894255.jpg)
![Крісло для геймерів Cougar (Crosser) [611169] Крісло для геймерів Cougar (Crosser) [611169]](/content/images/30/372x390l80mc0/22489195478675.jpg)
![Крісло для геймерів Cougar (Crosser) [611169] Крісло для геймерів Cougar (Crosser) [611169]](/content/images/30/372x390l80mc0/80183347992853.jpg)