|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Вага | 21 кг |
|---|---|
| Гарантія | 12 міс. |
| Матеріал корпусу (каркас) | Метал |
| Матеріал оббивки | PVC |
| Основа | хрестовина з роликами |
| Розміри сидіння, см | 57 х 53 см |
| Тип | геймерське крісло |
| Вбудовані механізми | механізм гойдання, механізм фіксації, нахил спинки, газліфт |
| Граничний кут нахилу спинки | 180° |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Регулювання висоти сидіння | Так |
| Регулювання підлокітників | Так |
| Розміри спинки | 83 х 55 см |
| Хрестовина | метал |
Новий відгук або коментар
Крісло для геймерів Cougar Dark Green (Armor One X)
Немає в наявності
Код товару: 612797
10 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Крісло Cougar Armor One ергономічне та налаштоване (включаючи нахил 180 градусів та регулювання по висоті), сидячи на ньому, ви відчуєте себе першим! Зручне м'яке сидіння з регулюванням висоти Ви хочете насолоджуватися тривалими ігровими сесіями в абсолютному комфорті? Тоді Armor One Х це те, що вам потрібно. Неперевершений комфорт Висока спинка, що «обіймає» — його висока задня спинка буквально «обіймає» вашу поперек і підтримує шию, зводячи до мінімуму напруженість. Дихаюча экошкіра - його товста високоякісна ПВХ-шкіра прекрасна на дотик і пропускає повітря, забезпечуючи оптимальну вентиляцію. Дві подушки - щоб забезпечити додаткову підтримку і комфорт, Armor One Х включає дві зручні подушки для голови і поперекового відділу. Різноманітність індивідуальних налаштувань Ви можете налаштувати висоту сидіння крісла Armor One Х точно під ваш зріст. Armor One розкладається на 180 градусів. Ви можете прилягти на крісло у перервах гри. За допомогою кулястої ручки, розташованої під сидінням крісла Armor One Х, ви можете збільшувати/зменшувати опір розгойдування. А за допомогою спеціальної ручки збоку повністю блокувати розгойдування. Регулювання підлокітників Налаштування повороту ліворуч/праворуч Налаштування висоти вгору/вниз Газліфт четвертого класу Для додаткової надійності газовий ліфт захищений міцним сталевим кожухом. Повністю сталева рама Не лише для довгих років надійної служби, а й для ортопедичної підтримки вашої спини. Вишитий логотип Ми пишаємось своїм логотипом – символом реального геймінгу. Тому ми не надрукували його на кріслі, а вишили міцними нитками.
![Крісло для геймерів Cougar Dark Green (Armor One X) [612797] Крісло для геймерів Cougar Dark Green (Armor One X) [612797]](/content/images/39/243x390l80mc0/20850243108514.jpg)
![Крісло для геймерів Cougar Dark Green (Armor One X) [612797] Крісло для геймерів Cougar Dark Green (Armor One X) [612797]](/content/images/39/232x390l80mc0/12150415195066.jpg)
![Крісло для геймерів Cougar Dark Green (Armor One X) [612797] Крісло для геймерів Cougar Dark Green (Armor One X) [612797]](/content/images/39/237x390l80mc0/35709837217041.jpg)
![Крісло для геймерів Cougar Dark Green (Armor One X) [612797] Крісло для геймерів Cougar Dark Green (Armor One X) [612797]](/content/images/39/231x390l80mc0/41626880054104.jpg)