|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−24%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Вага | 23.2 кг |
|---|---|
| Гарантія | 12 міс. |
| Колір | Чорний, помаранчевий |
| Матеріал корпусу (каркас) | Метал |
| Матеріал оббивки | PVC |
| Основа | хрестовина з роликами |
| Тип | геймерське крісло |
| Вбудовані механізми | наклон спинки, газлифт |
| Граничний кут нахилу спинки | 155° |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Регулювання висоти сидіння | Так |
| Регулювання кута нахилу спинки | Так |
| Регулювання підлокітників | Так |
| Розміри спинки | 83 см |
| Хрестовина | метал |
Новий відгук або коментар
Крісло для геймерів Cougar (EXPLORE NEO)
Немає в наявності
Код товару: 614529
9 101 грн
11 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Explore Neo поєднує основні ергономічні характеристики з елегантним дизайном. З підтримкою голови та попереку, висувною підставкою для ніг та регульованими підлокітниками він забезпечує комфорт, підтримку та концентрацію для кожної ігрової сесії. Дихаюча високоякісна екошкіра Explore Neo виготовлений із надщільної високоякісної ПВХ-шкіри, спеціально відібраної за її еластичну текстуру та чудову повітропроникність, яка пропускає повітря, забезпечуючи свіжість та комфорт. Подушка для голови та попереку У комплект Explore Neo входять дві подушки: для голови та поперекової області. Відсутність фізичної напруги дозволяє повністю зосередитися на грі. Тонка функціональність Непомітний ремінь фіксує поперекову подушку, не порушуючи при цьому чистого, обтічного виду. Додаткове місце для зберігання Непомітна, прихована кишеня на спинці Explore Neo дозволяє зберігати необхідні речі під рукою. Ковшеподібне сидіння Сидіння з піноматеріалу високої щільності має більш плавні виїмки, ніж похилі боковини звичайних сидінь ковшеподібної форми, що забезпечує ширшу зону підтримки та надійнішу амортизацію. Висувна підставка для ніг Закиньте ноги та розслабтеся з цією додатковою покращеною функцією. Підлокітники з вертикальним регулюванням Вертикальне регулювання підлокітників дозволяє знайти ідеальний рівень для підтримки рук та збереження зручної пози. Регульована конструкція Explore Neo дозволяє відкидатися від 90° до 155°. Газліфт найвищої якості дозволяє легко регулювати висоту. Регулювання опору нахилу дозволяє вашому тілу відкидатися і хитатися комфортно в межах невеликого діапазону кутів при потрібному тиску. Зафіксуйте ідеальне положення! Кращий у своєму класі Газліфтний циліндр класу 4 сертифікований TUV, що гарантує безпечне, надійне та плавне регулювання висоти.
![Крісло для геймерів Cougar (EXPLORE NEO) [614529] Крісло для геймерів Cougar (EXPLORE NEO) [614529]](/content/images/46/390x390l80mc0/72583111147958.jpg)
![Крісло для геймерів Cougar (EXPLORE NEO) [614529] Крісло для геймерів Cougar (EXPLORE NEO) [614529]](/content/images/46/390x390l80mc0/89227809113605.jpg)
![Крісло для геймерів Cougar (EXPLORE NEO) [614529] Крісло для геймерів Cougar (EXPLORE NEO) [614529]](/content/images/46/390x390l80mc0/36098108477769.jpg)
![Крісло для геймерів Cougar (EXPLORE NEO) [614529] Крісло для геймерів Cougar (EXPLORE NEO) [614529]](/content/images/46/390x390l80mc0/50439238829958.jpg)
![Крісло для геймерів Cougar (EXPLORE NEO) [614529] Крісло для геймерів Cougar (EXPLORE NEO) [614529]](/content/images/46/390x390l80mc0/52303529538961.jpg)
![Крісло для геймерів Cougar (EXPLORE NEO) [614529] Крісло для геймерів Cougar (EXPLORE NEO) [614529]](/content/images/46/390x390l80mc0/90952260034829.jpg)
![Крісло для геймерів Cougar (EXPLORE NEO) [614529] Крісло для геймерів Cougar (EXPLORE NEO) [614529]](/content/images/46/390x390l80mc0/68769905689522.jpg)
![Крісло для геймерів Cougar (EXPLORE NEO) [614529] Крісло для геймерів Cougar (EXPLORE NEO) [614529]](/content/images/46/390x390l80mc0/95926753217698.jpg)
![Крісло для геймерів Cougar (EXPLORE NEO) [614529] Крісло для геймерів Cougar (EXPLORE NEO) [614529]](/content/images/46/565x390l80mc0/14400391448746.jpg)