|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Вага | 16.5 кг |
|---|---|
| Гарантія | 12 міс. |
| Колір | Чорний, синій |
| Матеріал корпусу (каркас) | Метал |
| Матеріал оббивки | поліуретан, нейлон |
| Основа | хрестовина з роликами |
| Розміри сидіння, см | 51 х 55 см |
| Тип | геймерське крісло |
| Вбудовані механізми | наклон спинки, газлифт |
| Граничний кут нахилу спинки | 155° |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Регулювання висоти сидіння | Так |
| Регулювання кута нахилу спинки | Так |
| Регулювання підлокітників | Ні |
| Розміри спинки | 52 х 79 см |
Новий відгук або коментар
Крісло для геймерів FrimeCom (Hakim)
Немає в наявності
Код товару: 611139
4 399 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
У наші дні майже у кожного є комп’ютер. Ми проводимо багато часу, спілкуючись з друзями, працюючи або граючи в сучасні ігри. Тому питання вибору правильних комп’ютерних меблів має першорядне значення. Особливу увагу слід приділити вибору комп’ютерного крісла, в якому не втомлюється спина, можна по-справжньому розслабитися і провести цікавий час за комп’ютером. Для любителів і професіоналів комп’ютерних ігор розроблені спеціальні зручні ігрові крісла FrimeCom, що дозволяють тілу зайняти зручне положення під час гри. Це досягається за рахунок можливості регулювання висоти, кута нахилу і повороту спинки і сидіння, що дозволяє повністю виключити погіршення постави і біль в спині. Сидіння оснащені спеціальними амортизаторами і механізмом гойдання, які дозволяють плавно змінювати рівень нахилу і підйому крісла. Ортопедичне ігрове крісло, що повторює форму людського тіла, продумане до дрібниць і дозволяє підтримувати природне положення хребта, забезпечуючи лікувальний ефект при порушенні постави. Ортопедична конструкція знижує навантаження на м’язи шиї і спини, запобігає захворюванням суглобів і порушенням кровообігу. Центр ваги стільця підбирається так, щоб навіть при сильному нахилі на спину ви не впали. Сидіння, спинка і підголівник виконані з пористого поліуретану одноразового піноутворення, який є зручним і довговічним. Спеціальні випробування, що застосовуються в автомобільній промисловості, показали, що матеріал витримує 100 тисяч стискань без постійної деформації. Оббивка шкірозамінником виглядає дуже презентабельно, водночас за нею легко доглядати - достатньо протерти м’якою тканиною. Завдяки пористій структурі шкірозамінника оббивка добре пропускає повітря. Підставою крісла є міцний сталевий каркас, закріплений на хрестоподібній опорі з роликами, який надійно утримує вагу гравця. Регульований по висоті підлокітник дозволяє помістити руку в зручне положення і розвантажити руку гравця і ліктьовий суглоб під час тривалої роботи з клавіатурою і мишею. Пластикові ролики ідеально підходять для переміщення стільця на килимовому покритті підлоги.
![Крісло для геймерів FrimeCom (Hakim) [611139] Крісло для геймерів FrimeCom (Hakim) [611139]](/content/images/50/260x390l80mc0/13444328893311.jpg)
![Крісло для геймерів FrimeCom (Hakim) [611139] Крісло для геймерів FrimeCom (Hakim) [611139]](/content/images/50/390x390l80mc0/78513442063156.jpg)