|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−3%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Вага | 18 кг |
|---|---|
| Гарантія | 12 міс. |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпусу (каркас) | Метал |
| Матеріал оббивки | тканина |
| Основа | хрестовина з роликами |
| Розміри сидіння, см | 40 х 51 см |
| Тип | геймерське крісло |
| Вбудовані механізми | газліфт |
| Граничний кут нахилу спинки | 160° |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Регулювання висоти сидіння | Так |
| Регулювання підлокітників | Так |
| Розміри спинки | 135 х 56.5 см |
| Хрестовина | метал |
Новий відгук або коментар
Крісло для геймерів GamePro Black (GC700FB RGB)
Немає в наявності
Код товару: 613179
7 751 грн
7 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Комфорт та стиль в одному рішенні Геймерське крісло GamePro GC700FB RGB - це ідеальне поєднання комфорту та сучасного дизайну. Створене з урахуванням тривалих ігрових сесій воно забезпечує правильне положення тіла, мінімізуючи втому. М’яка оббивка та ергономічна форма роблять використання крісла справжнім задоволенням. RGB-підсвічування для яскравих емоцій Крісло оснащене вбудованим RGB-підсвічуванням, яке додає атмосфери вашому ігровому простору. Ви можете вибрати відповідний колір або ефект, щоб підкреслити свою індивідуальність та створити унікальну обстановку. Підсвічування легко регулюється задля досягнення потрібного настрою. Індивідуальні налаштування для максимальної зручності GamePro GC700FB RGB пропонує широкий діапазон регулювань, включаючи висоту сидіння, кут нахилу спинки та положення підлокітників. Ці функції дозволяють налаштувати крісло під ваші персональні уподобання, забезпечуючи комфорт навіть у найдовших ігрових сесіях. Надійна конструкція Крісло має міцну металеву раму та стійку хрестовину, що гарантує довговічність та стабільність. Газліфт високого класу забезпечує плавне регулювання
![Крісло для геймерів GamePro Black (GC700FB RGB) [613179] Крісло для геймерів GamePro Black (GC700FB RGB) [613179]](/content/images/46/390x390l80mc0/43864661992587.jpg)
![Крісло для геймерів GamePro Black (GC700FB RGB) [613179] Крісло для геймерів GamePro Black (GC700FB RGB) [613179]](/content/images/46/390x390l80mc0/71554557026832.jpg)
![Крісло для геймерів GamePro Black (GC700FB RGB) [613179] Крісло для геймерів GamePro Black (GC700FB RGB) [613179]](/content/images/46/390x390l80mc0/89838562573365.jpg)
![Крісло для геймерів GamePro Black (GC700FB RGB) [613179] Крісло для геймерів GamePro Black (GC700FB RGB) [613179]](/content/images/46/390x390l80mc0/74947007570819.jpg)
![Крісло для геймерів GamePro Black (GC700FB RGB) [613179] Крісло для геймерів GamePro Black (GC700FB RGB) [613179]](/content/images/46/390x390l80mc0/92750309651063.jpg)
![Крісло для геймерів GamePro Black (GC700FB RGB) [613179] Крісло для геймерів GamePro Black (GC700FB RGB) [613179]](/content/images/46/390x390l80mc0/56625485115370.jpg)
![Крісло для геймерів GamePro Black (GC700FB RGB) [613179] Крісло для геймерів GamePro Black (GC700FB RGB) [613179]](/content/images/46/390x390l80mc0/98867449097639.jpg)
![Крісло для геймерів GamePro Black (GC700FB RGB) [613179] Крісло для геймерів GamePro Black (GC700FB RGB) [613179]](/content/images/46/390x390l80mc0/39805742417097.jpg)