|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Вага | 21 кг |
|---|---|
| Гарантія | 12 міс. |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпусу (каркас) | Метал |
| Матеріал оббивки | екошкіра |
| Основа | хрестовина з роликами |
| Розміри сидіння, см | 40 х 51 см |
| Тип | геймерське крісло |
| Вбудовані механізми | механізм Conventional Tilt, нахил спинки, газліфт |
| Граничний кут нахилу спинки | 180° |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Регулювання висоти сидіння | Так |
| Регулювання кута нахилу спинки | Так |
| Регулювання підлокітників | Так |
| Розміри спинки | 54 х 84 см |
| Хрестовина | метал |
Новий відгук або коментар
Крісло для геймерів GamePro Hero RGB Black (GC-700-Black)
Немає в наявності
Код товару: 614515
6 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Геймерське крісло GamePro Hero з RGB підсвіткою стане яскравим доповненням вашого ігрового простору. Каркас з міцної сталі і наповнювач у вигляді цілісних вставок з губчастої піни прослужать довгий час та витримають гравця вагою до 120 кг і зростом до 185 см. Зручні 2D підлокітники зі щільного, зносостійкого каучуку, м’які подушки під голову і поперек – проведений час у кріслі буде максимально комфортним. Крісло оснащене режимом гойдання типу Tilt та фіксації спинки в різних положеннях – від 90 до 180, що дозволяє розслабитися прямо під час геймплею. Завдяки бічній підтримці спини ваш хребет буде відпочивати поки ви граєте, а стильний дизайн з кібер-підсвіткою підкреслить ваш геймерський характер. Міцний сталевий каркас та цільні вставки з губчастої піни у якості наповнювача забезпечують довговічність і витривалість виробу Режим «гойдання» та фіксації спинки в різних положеннях від 90 до 180 роблять час, проведений у кріслі, непомітним. Різнокольорова RGB підсвітка додасть автентичності і стане яскравим акцентом вашого інтер’єру
![Крісло для геймерів GamePro Hero RGB Black (GC-700-Black) [614515] Крісло для геймерів GamePro Hero RGB Black (GC-700-Black) [614515]](/content/images/26/390x390l80mc0/98102286928367.jpg)
![Крісло для геймерів GamePro Hero RGB Black (GC-700-Black) [614515] Крісло для геймерів GamePro Hero RGB Black (GC-700-Black) [614515]](/content/images/26/396x390l80mc0/97689524654804.jpg)
![Крісло для геймерів GamePro Hero RGB Black (GC-700-Black) [614515] Крісло для геймерів GamePro Hero RGB Black (GC-700-Black) [614515]](/content/images/26/390x390l80mc0/15523591793698.jpg)
![Крісло для геймерів GamePro Hero RGB Black (GC-700-Black) [614515] Крісло для геймерів GamePro Hero RGB Black (GC-700-Black) [614515]](/content/images/26/260x390l80mc0/26597253878069.jpg)
![Крісло для геймерів GamePro Hero RGB Black (GC-700-Black) [614515] Крісло для геймерів GamePro Hero RGB Black (GC-700-Black) [614515]](/content/images/26/390x390l80mc0/49060018457933.jpg)
![Крісло для геймерів GamePro Hero RGB Black (GC-700-Black) [614515] Крісло для геймерів GamePro Hero RGB Black (GC-700-Black) [614515]](/content/images/26/260x390l80mc0/54692128251494.jpg)
![Крісло для геймерів GamePro Hero RGB Black (GC-700-Black) [614515] Крісло для геймерів GamePro Hero RGB Black (GC-700-Black) [614515]](/content/images/26/390x390l80mc0/87420692683590.jpg)
![Крісло для геймерів GamePro Hero RGB Black (GC-700-Black) [614515] Крісло для геймерів GamePro Hero RGB Black (GC-700-Black) [614515]](/content/images/26/260x390l80mc0/27539360639661.jpg)
![Крісло для геймерів GamePro Hero RGB Black (GC-700-Black) [614515] Крісло для геймерів GamePro Hero RGB Black (GC-700-Black) [614515]](/content/images/26/260x390l80mc0/32437482831262.jpg)
![Крісло для геймерів GamePro Hero RGB Black (GC-700-Black) [614515] Крісло для геймерів GamePro Hero RGB Black (GC-700-Black) [614515]](/content/images/26/585x390l80mc0/52281912442462.jpg)
![Крісло для геймерів GamePro Hero RGB Black (GC-700-Black) [614515] Крісло для геймерів GamePro Hero RGB Black (GC-700-Black) [614515]](/content/images/26/260x390l80mc0/82466751320922.jpg)