|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Вага | 33 кг |
|---|---|
| Гарантія | 24 міс. |
| Колір | Сірий |
| Матеріал корпусу (каркас) | Метал |
| Матеріал оббивки | тканина |
| Основа | хрестовина з роликами |
| Розміри сидіння, см | 53 х 54 см |
| Тип | геймерське крісло |
| Вбудовані механізми | механізм Multi-block, нахил спинки, газліфт |
| Граничний кут нахилу спинки | 170° |
| Максимальне навантаження | 180 кг |
| Регулювання висоти сидіння | Так |
| Регулювання кута нахилу спинки | Так |
| Регулювання підлокітників | Так |
| Розміри спинки | 87 х 56 см |
| Хрестовина | метал |
Новий відгук або коментар
Крісло для геймерів Hator Arc 2 XL Fabric Grey (HTC2106)
Немає в наявності
Код товару: 611177
15 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Крісло Arc 2 Fabric стане ідеальним доповненням до сучасного робочого місця. Чудова ергономіка, надійна конструкція, затишок тканинної оббивки подарують вам комфорт, доречний як для роботи, так і для ігрових сесій. Крісло має оббивку з якісної, м’якої на дотик, але дуже міцної та витривалої у використанні тканини CloudTouch. Цей матеріал забезпечує відмінну терморегуляцію в різних умовах та чудові тактильні відчуття. Повністю пофарбована надійна металева рама гарантує довгі роки безпроблемної експлуатації крісла. Преміальний механізм гойдання Multiblock NobleShift забезпечує великий діапазон кута нахилу сидіння. Підголовна подушка з магнітним кріпленням. Наповнена м’якою піною ChillFoam з ефектом пам’яті, подушка забезпечує максимальний комфорт для шиї та голови. Міцна та стильна алюмінієва база. П’ятипроменева основа виготовлена з алюмінієвого сплаву, що забезпечує витривалість та надійну опору всієї конструкції крісла. М’які колеса TPE. Колеса діаметром 75 мм дбайливо ставляться до підлоги та забезпечують плавне переміщення крісла. Магнітні бічні накладки. Виконані у фірмовому дизайні вони легко фіксуються за допомогою магнітного кріплення. Функціональні підлокітники мають 4 види регулювань та надійну металеву фурнітуру.
![Крісло для геймерів Hator Arc 2 XL Fabric Grey (HTC2106) [611177] Крісло для геймерів Hator Arc 2 XL Fabric Grey (HTC2106) [611177]](/content/images/38/390x390l80mc0/39160171189324.jpg)
![Крісло для геймерів Hator Arc 2 XL Fabric Grey (HTC2106) [611177] Крісло для геймерів Hator Arc 2 XL Fabric Grey (HTC2106) [611177]](/content/images/38/263x390l80mc0/13028888327217.jpg)
![Крісло для геймерів Hator Arc 2 XL Fabric Grey (HTC2106) [611177] Крісло для геймерів Hator Arc 2 XL Fabric Grey (HTC2106) [611177]](/content/images/38/268x390l80mc0/51080966736695.jpg)
![Крісло для геймерів Hator Arc 2 XL Fabric Grey (HTC2106) [611177] Крісло для геймерів Hator Arc 2 XL Fabric Grey (HTC2106) [611177]](/content/images/38/272x390l80mc0/90342845129655.jpg)
![Крісло для геймерів Hator Arc 2 XL Fabric Grey (HTC2106) [611177] Крісло для геймерів Hator Arc 2 XL Fabric Grey (HTC2106) [611177]](/content/images/38/280x390l80mc0/65252466268353.jpg)
![Крісло для геймерів Hator Arc 2 XL Fabric Grey (HTC2106) [611177] Крісло для геймерів Hator Arc 2 XL Fabric Grey (HTC2106) [611177]](/content/images/38/446x390l80mc0/54572184212706.jpg)
![Крісло для геймерів Hator Arc 2 XL Fabric Grey (HTC2106) [611177] Крісло для геймерів Hator Arc 2 XL Fabric Grey (HTC2106) [611177]](/content/images/38/390x390l80mc0/51327413521899.jpg)
![Крісло для геймерів Hator Arc 2 XL Fabric Grey (HTC2106) [611177] Крісло для геймерів Hator Arc 2 XL Fabric Grey (HTC2106) [611177]](/content/images/38/390x390l80mc0/15748582328786.jpg)