|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Вага | 24.6 кг |
|---|---|
| Гарантія | 24 міс. |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпусу (каркас) | Метал |
| Матеріал оббивки | тканина |
| Основа | хрестовина з роликами |
| Розміри сидіння, см | 54 x 54 см |
| Тип | геймерське крісло |
| Вбудовані механізми | механізм гойдання, газліфт |
| Граничний кут нахилу спинки | 170° |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Регулювання висоти сидіння | Так |
| Регулювання кута нахилу спинки | Так |
| Регулювання підлокітників | Так |
| Розміри спинки | 56 х 81 см |
| Хрестовина | пластик |
Новий відгук або коментар
Крісло для геймерів Hator Darkside 2 Pro Fabric Black (HTC1500)
Немає в наявності
Код товару: 611170
12 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Darkside 2 Pro Fabric чудово поєднує сучасний дизайн і безкомпромісний комфорт. Це крісло стане незамінним супутником як у роботі, так і під час відпочинку, забезпечуючи виняткову зручність та довговічність. Сучасний і стриманий вигляд Darkside 2 Pro ідеально пасує для будь-яких інтер’єрів – від домашнього робочого місця до стильного офісу. Повністю пофарбована надійна металева рама гарантує довговічність і стабільність усієї конструкції. Преміальний механізм гойдання Multiblock NobleShift забезпечує великий діапазон кута нахилу сидіння. Підголівна подушка з магнітним кріпленням. Наповнена піною ChillFoam з ефектом пам’яті, подушка забезпечує максимальний комфорт для шиї та голови. Посилена база. П’ятипроменева основа виготовлена з надміцного полімерного матеріалу та має унікальний дизайн для ще більшої стійкості. М’які TPE-колеса. Колеса діаметром 75 мм дбайливо ставляться до підлоги та забезпечують плавне переміщення крісла. Магнітні бокові накладки. Виконані у фірмовому дизайні, вони легко фіксуються за допомогою магнітного кріплення.
![Крісло для геймерів Hator Darkside 2 Pro Fabric Black (HTC1500) [611170] Крісло для геймерів Hator Darkside 2 Pro Fabric Black (HTC1500) [611170]](/content/images/31/390x390l80mc0/83198681513887.jpg)
![Крісло для геймерів Hator Darkside 2 Pro Fabric Black (HTC1500) [611170] Крісло для геймерів Hator Darkside 2 Pro Fabric Black (HTC1500) [611170]](/content/images/31/390x390l80mc0/24002207218123.jpg)
![Крісло для геймерів Hator Darkside 2 Pro Fabric Black (HTC1500) [611170] Крісло для геймерів Hator Darkside 2 Pro Fabric Black (HTC1500) [611170]](/content/images/31/390x390l80mc0/37028703911787.jpg)
![Крісло для геймерів Hator Darkside 2 Pro Fabric Black (HTC1500) [611170] Крісло для геймерів Hator Darkside 2 Pro Fabric Black (HTC1500) [611170]](/content/images/31/390x390l80mc0/88938764271284.jpg)
![Крісло для геймерів Hator Darkside 2 Pro Fabric Black (HTC1500) [611170] Крісло для геймерів Hator Darkside 2 Pro Fabric Black (HTC1500) [611170]](/content/images/31/390x390l80mc0/87050423944799.jpg)
![Крісло для геймерів Hator Darkside 2 Pro Fabric Black (HTC1500) [611170] Крісло для геймерів Hator Darkside 2 Pro Fabric Black (HTC1500) [611170]](/content/images/31/390x390l80mc0/74719654495178.jpg)
![Крісло для геймерів Hator Darkside 2 Pro Fabric Black (HTC1500) [611170] Крісло для геймерів Hator Darkside 2 Pro Fabric Black (HTC1500) [611170]](/content/images/31/390x390l80mc0/22696822975153.jpg)
![Крісло для геймерів Hator Darkside 2 Pro Fabric Black (HTC1500) [611170] Крісло для геймерів Hator Darkside 2 Pro Fabric Black (HTC1500) [611170]](/content/images/31/390x390l80mc0/19169197507131.jpg)
![Крісло для геймерів Hator Darkside 2 Pro Fabric Black (HTC1500) [611170] Крісло для геймерів Hator Darkside 2 Pro Fabric Black (HTC1500) [611170]](/content/images/31/390x390l80mc0/29874359122626.jpg)
![Крісло для геймерів Hator Darkside 2 Pro Fabric Black (HTC1500) [611170] Крісло для геймерів Hator Darkside 2 Pro Fabric Black (HTC1500) [611170]](/content/images/31/390x390l80mc0/65416122292398.jpg)
![Крісло для геймерів Hator Darkside 2 Pro Fabric Black (HTC1500) [611170] Крісло для геймерів Hator Darkside 2 Pro Fabric Black (HTC1500) [611170]](/content/images/31/390x390l80mc0/75720777642647.jpg)
![Крісло для геймерів Hator Darkside 2 Pro Fabric Black (HTC1500) [611170] Крісло для геймерів Hator Darkside 2 Pro Fabric Black (HTC1500) [611170]](/content/images/31/390x390l80mc0/67508887127854.jpg)