|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Вага | 23 кг |
|---|---|
| Гарантія | 24 міс. |
| Колір | Сірий |
| Матеріал корпусу (каркас) | Метал |
| Матеріал оббивки | тканина |
| Основа | хрестовина з роликами |
| Розміри сидіння, см | 52 х 54 см |
| Тип | геймерське крісло |
| Вбудовані механізми | механізм гойдання, газліфт |
| Граничний кут нахилу спинки | 170° |
| Максимальне навантаження | 130 кг |
| Регулювання висоти сидіння | Так |
| Регулювання кута нахилу спинки | Так |
| Регулювання підлокітників | Так |
| Розміри спинки | 84 х 56 см |
| Хрестовина | пластик |
Новий відгук або коментар
Крісло для геймерів Hator Darkside 3L Pro Fabric Grey (HTC3216L)
Немає в наявності
Код товару: 617715
13 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Darkside 3 Pro створене для тих, хто цінує баланс дизайну та комфорту. Завдяки продуманій ергономіці воно забезпечує підтримку під час роботи та відпочинку, залишаючись надійним і довговічним. Стриманий і водночас стильний вигляд крісла органічно пасує до будь-якого середовища – від затишної домашньої кімнати до сучасного робочого офісу. Darkside 3 Pro оснащений повністю пофарбованим металевим каркасом, створеним для максимальної надійності. Захисне покриття не лише надає естетичності, а й ефективно оберігає конструкцію від корозії, зносу та впливу зовнішніх факторів, гарантуючи довговічність і стабільність крісла з часом. Преміальний механізм гойдання Multiblock NobleShift забезпечує великий діапазон кута нахилу сидіння з можливістю фіксації. Підголівна подушка з магнітним кріпленням. Наповнена піною ChillFoam з ефектом пам’яті та оздоблена м’якою тканиною, подушка забезпечує максимальний комфорт для шиї та голови. Магнітна подушка поперекової підтримки з преміальної піни з ефектом пам’яті забезпечує ідеальне прилягання до вигину спини. Вона підвищує ергономічну підтримку спини та значно покращує комфорт під час тривалих ігрових сесій. Посилена база. П’ятипроменева основа виготовлена з надміцного полімерного матеріалу та має унікальний дизайн для ще більшої стійкості. Зручні підлокітники мають регулювання в 4х напрямках. Великі 75-мм колеса SoftRide+ з фірмовим дизайном надійно захищають підлогу від пошкоджень і забезпечують плавне пересування крісла. У спинці крісла інтегровано спеціальний контейнер HATOR NFC custom TAG system для зберігання персональної мітки. Це дозволяє швидко активувати збережені дії або сценарії на смартфоні одним дотиком. Магнітні бокові накладки. Виконані у фірмовому дизайні, вони легко фіксуються за допомогою магнітного кріплення.
![Крісло для геймерів Hator Darkside 3L Pro Fabric Grey (HTC3216L) [617715] Крісло для геймерів Hator Darkside 3L Pro Fabric Grey (HTC3216L) [617715]](/content/images/46/390x390l80mc0/20162171751436.jpg)
![Крісло для геймерів Hator Darkside 3L Pro Fabric Grey (HTC3216L) [617715] Крісло для геймерів Hator Darkside 3L Pro Fabric Grey (HTC3216L) [617715]](/content/images/46/390x390l80mc0/65947802887034.jpg)
![Крісло для геймерів Hator Darkside 3L Pro Fabric Grey (HTC3216L) [617715] Крісло для геймерів Hator Darkside 3L Pro Fabric Grey (HTC3216L) [617715]](/content/images/46/390x390l80mc0/14957531446055.jpg)
![Крісло для геймерів Hator Darkside 3L Pro Fabric Grey (HTC3216L) [617715] Крісло для геймерів Hator Darkside 3L Pro Fabric Grey (HTC3216L) [617715]](/content/images/46/390x390l80mc0/44663308168988.jpg)
![Крісло для геймерів Hator Darkside 3L Pro Fabric Grey (HTC3216L) [617715] Крісло для геймерів Hator Darkside 3L Pro Fabric Grey (HTC3216L) [617715]](/content/images/46/390x390l80mc0/53600152708569.jpg)
![Крісло для геймерів Hator Darkside 3L Pro Fabric Grey (HTC3216L) [617715] Крісло для геймерів Hator Darkside 3L Pro Fabric Grey (HTC3216L) [617715]](/content/images/46/390x390l80mc0/39316129306348.jpg)
![Крісло для геймерів Hator Darkside 3L Pro Fabric Grey (HTC3216L) [617715] Крісло для геймерів Hator Darkside 3L Pro Fabric Grey (HTC3216L) [617715]](/content/images/46/390x390l80mc0/15429309359651.jpg)
![Крісло для геймерів Hator Darkside 3L Pro Fabric Grey (HTC3216L) [617715] Крісло для геймерів Hator Darkside 3L Pro Fabric Grey (HTC3216L) [617715]](/content/images/46/390x390l80mc0/79100738702456.jpg)
![Крісло для геймерів Hator Darkside 3L Pro Fabric Grey (HTC3216L) [617715] Крісло для геймерів Hator Darkside 3L Pro Fabric Grey (HTC3216L) [617715]](/content/images/46/390x390l80mc0/76028245614278.jpg)
![Крісло для геймерів Hator Darkside 3L Pro Fabric Grey (HTC3216L) [617715] Крісло для геймерів Hator Darkside 3L Pro Fabric Grey (HTC3216L) [617715]](/content/images/46/390x390l80mc0/32510204175719.jpg)
![Крісло для геймерів Hator Darkside 3L Pro Fabric Grey (HTC3216L) [617715] Крісло для геймерів Hator Darkside 3L Pro Fabric Grey (HTC3216L) [617715]](/content/images/46/390x390l80mc0/90897281658012.jpg)
![Крісло для геймерів Hator Darkside 3L Pro Fabric Grey (HTC3216L) [617715] Крісло для геймерів Hator Darkside 3L Pro Fabric Grey (HTC3216L) [617715]](/content/images/46/390x390l80mc0/25057348978362.jpg)