|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Вага | 15.5 кг |
|---|---|
| Гарантія | 12 міс. |
| Колір | Чорний, червоний |
| Матеріал корпусу (каркас) | Метал |
| Матеріал оббивки | алькантара, шкіра PU |
| Основа | хрестовина з роликами |
| Розміри сидіння, см | 49 х 48 см |
| Тип | геймерське крісло |
| Вбудовані механізми | механізм Butterfly, газліфт |
| Граничний кут нахилу спинки | немає |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Регулювання висоти сидіння | Так |
| Регулювання кута нахилу спинки | Так |
| Регулювання підлокітників | Ні |
| Розміри спинки | 71 х 49 см |
| Хрестовина | метал |
Новий відгук або коментар
Крісло для геймерів Hator Flash Alcantara Black/Red (HTC-401)
Немає в наявності
Код товару: 613199
4 399 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Hator flash – ігрове крісло щодо компактних габаритів. Ергономічна конструкція крісла забезпечує достатній опір для попереку та допомагає підтримувати правильну поставу під час гри. Універсальний дизайн hator flash ідеально підходитиме до вашого етапу. Можна вибрати одне із двох колірних рішень: чорне або чорно-червоне. Ергономічна конструкція крісла, розроблена з турботою про ваше здоров'я та хороше самопочуття, забезпечує комфортну підтримку попереку під час гри та роботи. Високоміцний пінний наповнювач ідеально набуває форми вашого тіла, забезпечуючи при цьому максимальний комфорт. Базою для крісла служить 5-променева зірка, виготовлена з високоміцного пластику, що пройшла жорсткий bifma-тест і витримує статичне навантаження 1136 кг. М'які підлокітники забезпечують додатковий комфорт та зручну опору для рук. Вони надійно зафіксовані на сидінні та спинці, що підвищує загальну стійкість крісла. Крісло оснащене дбайливими до поверхні нейлоновими колесами діаметром 65 мм.
![Крісло для геймерів Hator Flash Alcantara Black/Red (HTC-401) [613199] Крісло для геймерів Hator Flash Alcantara Black/Red (HTC-401) [613199]](/content/images/20/343x390l80mc0/75858556864120.jpg)
![Крісло для геймерів Hator Flash Alcantara Black/Red (HTC-401) [613199] Крісло для геймерів Hator Flash Alcantara Black/Red (HTC-401) [613199]](/content/images/20/223x390l80mc0/64665095735242.jpg)
![Крісло для геймерів Hator Flash Alcantara Black/Red (HTC-401) [613199] Крісло для геймерів Hator Flash Alcantara Black/Red (HTC-401) [613199]](/content/images/20/250x390l80mc0/98141154859691.jpg)
![Крісло для геймерів Hator Flash Alcantara Black/Red (HTC-401) [613199] Крісло для геймерів Hator Flash Alcantara Black/Red (HTC-401) [613199]](/content/images/20/222x390l80mc0/71664553245046.jpg)
![Крісло для геймерів Hator Flash Alcantara Black/Red (HTC-401) [613199] Крісло для геймерів Hator Flash Alcantara Black/Red (HTC-401) [613199]](/content/images/20/390x390l80mc0/74129837641465.jpg)
![Крісло для геймерів Hator Flash Alcantara Black/Red (HTC-401) [613199] Крісло для геймерів Hator Flash Alcantara Black/Red (HTC-401) [613199]](/content/images/20/390x390l80mc0/15120973982528.jpg)
![Крісло для геймерів Hator Flash Alcantara Black/Red (HTC-401) [613199] Крісло для геймерів Hator Flash Alcantara Black/Red (HTC-401) [613199]](/content/images/20/445x390l80mc0/77363913586617.jpg)
![Крісло для геймерів Hator Flash Alcantara Black/Red (HTC-401) [613199] Крісло для геймерів Hator Flash Alcantara Black/Red (HTC-401) [613199]](/content/images/20/390x390l80mc0/23752412820116.jpg)