|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| VESA | 75х75 мм, 100х100 мм, 200х100 мм, 200х200 мм |
|---|---|
| Вид кріплення | поворотно-похилий |
| Гарантія | 36 міс. |
| Колір | Чорний |
| Кут нахилу | +12/-3° |
| Кут повороту | + 90/- 90° |
| Розмір діагоналі | 26" - 42" |
| Відстань до стіни | 60 - 185 мм |
| Максимальне навантаження | 25 кг |
Новий відгук або коментар
Кронштейн ACCLAB AL-BT201 (VESA200х200) (1283126485749)
Немає в наявності
Код товару: 610382
549 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Зручний і сучасний кронштейн, призначений як для телевізорів, так і для моніторів, підтримує VESA. Здатний витримати вагу до 25 кг, підтримує телевізори та монітори з діагоналлю 26-42 дюйми, швидке навішування, легкий у використанні. У комплекті з кронштейном ви знайдете: рівень для рівного встановлення кронштейна, органайзери для кабелів телевізора або монітора, кріплення для монтажу та інструкцію щодо експлуатації продукції.