|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| VESA | 75х75 мм, 100х100 мм, 200х100 мм, 200х200 мм, 400х200 мм, 300х300 мм, 400х400 мм |
|---|---|
| Вид кріплення | фіксований |
| Гарантія | 36 міс. |
| Колір | Чорний |
| Розмір діагоналі | 26" - 55" |
| Тип кріплення | настінне |
| Відстань до стіни | 25 мм |
| Максимальне навантаження | 45 кг |
Новий відгук або коментар
Кронштейн ACCLAB AL-FR40/F (VESA400х400) (1283126485787)
Немає в наявності
Код товару: 610447
429 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Кріплення для ТВ і моніторів ACCLAB AL-FR40/F AL-FR40/F — це зручний і сучасний кронштейн, створений для бездоганної фіксації телевізорів і моніторів. Підтримуючи стандарт VESA, цей кронштейн здатний витримати навантаження до 45 кг і підходить для пристроїв діагоналлю від 26 до 55 дюймів. Завдяки простій установці та надійній конструкції він стане ідеальним вибором для будь-якого приміщення.
![Кронштейн ACCLAB AL-FR40/F (VESA400х400) (1283126485787) [610447] Кронштейн ACCLAB AL-FR40/F (VESA400х400) (1283126485787) [610447]](/content/images/16/390x390l80mc0/24000361708401.jpg)
![Кронштейн ACCLAB AL-FR40/F (VESA400х400) (1283126485787) [610447] Кронштейн ACCLAB AL-FR40/F (VESA400х400) (1283126485787) [610447]](/content/images/16/390x390l80mc0/14399747016328.jpg)
![Кронштейн ACCLAB AL-FR40/F (VESA400х400) (1283126485787) [610447] Кронштейн ACCLAB AL-FR40/F (VESA400х400) (1283126485787) [610447]](/content/images/16/390x390l80mc0/54784095666957.jpg)
![Кронштейн ACCLAB AL-FR40/F (VESA400х400) (1283126485787) [610447] Кронштейн ACCLAB AL-FR40/F (VESA400х400) (1283126485787) [610447]](/content/images/16/390x390l80mc0/72973425003178.jpg)