|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| VESA | 400x400, 400x200, 200x400, 75x75, 200x200, 200x100, 100x100, 300x300, 300x400, 400x300, 200x300, 300x200, 100x200 |
|---|---|
| Вид кріплення | на стіну |
| Гарантія | 120 міс. |
| Колір | Чорний |
| Країна виробництва | China |
| Кут нахилу | +5°~-15° |
| Кількість моніторів | 1 |
| Кількість ступенів свободи | 1 |
| Максимальна діагональ | 55" |
| Максимальне навантаження, кг | 45.00 |
| Матеріал | cталь |
| Модель | KL36-44T |
| Мінімальна діагональ | 32" |
| Нахил | Ні |
| Особливості | з бульбашковим рівнем |
| Поворот | Ні |
| Призначення | для телевізора |
| Розмір діагоналі | 32-55 |
| Тип кріплення | похилий |
| Тип товару | Кріплення |
| Відстань до стіни | 27 мм |
| Максимальне навантаження | 45 кг |
Новий відгук або коментар
Кріплення для візуальних систем BRATECK (KL36-44T)
Немає в наявності
Код товару: 303712
429 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Кронштейн Brateck KL36-44T — це надійне настінне кріплення для телевізорів з діагоналлю від 32 до 55 дюймів. Він розроблений для забезпечення міцного й безпечного монтажу, витримуючи навантаження до 45 кг.
Завдяки регульованому куту нахилу від +5° до -15°, ви зможете налаштувати найзручніший кут огляду, зменшуючи відблиски та покращуючи комфорт перегляду. Відстань від стіни становить лише 53 мм, що дозволяє телевізору розташовуватися максимально компактно.
Сумісний із широким спектром стандартів VESA:
75x75, 100x100, 100x200, 200x100, 200x200, 200x300, 300x200, 200x400, 400x200, 300x300, 300x400, 400x300, 400x400 мм.
Brateck KL36-44T — це ідеальне поєднання функціональності, універсальності та надійності для сучасного телевізора.
Завдяки регульованому куту нахилу від +5° до -15°, ви зможете налаштувати найзручніший кут огляду, зменшуючи відблиски та покращуючи комфорт перегляду. Відстань від стіни становить лише 53 мм, що дозволяє телевізору розташовуватися максимально компактно.
Сумісний із широким спектром стандартів VESA:
75x75, 100x100, 100x200, 200x100, 200x200, 200x300, 300x200, 200x400, 400x200, 300x300, 300x400, 400x300, 400x400 мм.
Brateck KL36-44T — це ідеальне поєднання функціональності, універсальності та надійності для сучасного телевізора.
![Кріплення для візуальних систем BRATECK (KL36-44T) [303712] Кріплення для візуальних систем BRATECK (KL36-44T) [303712]](/content/images/17/390x390l80mc0/31350640247059.png)
![Кріплення для візуальних систем BRATECK (KL36-44T) [303712] Кріплення для візуальних систем BRATECK (KL36-44T) [303712]](/content/images/17/390x390l80mc0/50063137421138.png)
![Кріплення для візуальних систем BRATECK (KL36-44T) [303712] Кріплення для візуальних систем BRATECK (KL36-44T) [303712]](/content/images/17/390x390l80mc0/14514237499505.png)
![Кріплення для візуальних систем BRATECK (KL36-44T) [303712] Кріплення для візуальних систем BRATECK (KL36-44T) [303712]](/content/images/17/390x390l80mc0/97786838932545.png)
![Кріплення для візуальних систем BRATECK (KL36-44T) [303712] Кріплення для візуальних систем BRATECK (KL36-44T) [303712]](/content/images/17/390x390l80mc0/52503036302216.png)