|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| VESA | 75х75 мм, 100х100 мм |
|---|---|
| Вага | 7.7 кг |
| Вид кріплення | поворотно-похилий |
| Гарантія | 12 міс. |
| Колір | Сірий |
| Кут нахилу | +10/-10° |
| Кут повороту | +10/-10° |
| Кількість моніторів | 3 |
| Кількість ступенів свободи | 3 |
| Максимальна діагональ | 27" |
| Матеріал | cталь |
| Мінімальна діагональ | 17" |
| Обертання екрана | +180°~-180° |
| Особливості | система прокладки кабелів |
| Призначення | для монітора |
| Розмір діагоналі | 17" - 27" |
| Розміри ( ШхВхГ ) | 1440 x 700 x 665 мм |
| Тип кріплення | настінне |
| Максимальне навантаження | 6 кг |
Новий відгук або коментар
Кронштейн Gembird 17-27" (VESA100х100) (MA-WA3-01)
Немає в наявності
Код товару: 610479
3 599 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Настінний кронштейн з одним кріпленням для 3 моніторів Кріплення обертається, висувається та втягується, нахиляється для зміни кутів огляду Монтажна планка для кріплення 3 моніторів поруч Забезпечує легке ергономічне розташування для зменшення навантаження Працює майже з будь-яким LCD-монітором (макс. 27 дюймів) Міцна регульована газова пружина підходить для моніторів вагою 1-6 кг Вбудована система кабельменеджменту для організованого й охайного робочого простору Сумісність з VESA (100 x 100 мм і 75 x 75 мм)
![Кронштейн Gembird 17-27" (VESA100х100) (MA-WA3-01) [610479] Кронштейн Gembird 17-27" (VESA100х100) (MA-WA3-01) [610479]](/content/images/47/390x390l80mc0/61463230136997.jpg)
![Кронштейн Gembird 17-27" (VESA100х100) (MA-WA3-01) [610479] Кронштейн Gembird 17-27" (VESA100х100) (MA-WA3-01) [610479]](/content/images/47/390x390l80mc0/24693732576331.jpg)
![Кронштейн Gembird 17-27" (VESA100х100) (MA-WA3-01) [610479] Кронштейн Gembird 17-27" (VESA100х100) (MA-WA3-01) [610479]](/content/images/47/390x390l80mc0/81074808620911.jpg)
![Кронштейн Gembird 17-27" (VESA100х100) (MA-WA3-01) [610479] Кронштейн Gembird 17-27" (VESA100х100) (MA-WA3-01) [610479]](/content/images/47/390x390l80mc0/18177175902470.jpg)
![Кронштейн Gembird 17-27" (VESA100х100) (MA-WA3-01) [610479] Кронштейн Gembird 17-27" (VESA100х100) (MA-WA3-01) [610479]](/content/images/47/390x390l80mc0/42620610338586.jpg)
![Кронштейн Gembird 17-27" (VESA100х100) (MA-WA3-01) [610479] Кронштейн Gembird 17-27" (VESA100х100) (MA-WA3-01) [610479]](/content/images/47/390x390l80mc0/83112183035215.jpg)
![Кронштейн Gembird 17-27" (VESA100х100) (MA-WA3-01) [610479] Кронштейн Gembird 17-27" (VESA100х100) (MA-WA3-01) [610479]](/content/images/47/449x390l80mc0/78212983402838.jpg)
![Кронштейн Gembird 17-27" (VESA100х100) (MA-WA3-01) [610479] Кронштейн Gembird 17-27" (VESA100х100) (MA-WA3-01) [610479]](/content/images/47/390x390l80mc0/31197087482215.jpg)
![Кронштейн Gembird 17-27" (VESA100х100) (MA-WA3-01) [610479] Кронштейн Gembird 17-27" (VESA100х100) (MA-WA3-01) [610479]](/content/images/47/390x390l80mc0/27511096719471.jpg)
![Кронштейн Gembird 17-27" (VESA100х100) (MA-WA3-01) [610479] Кронштейн Gembird 17-27" (VESA100х100) (MA-WA3-01) [610479]](/content/images/47/390x390l80mc0/35361335078168.jpg)
![Кронштейн Gembird 17-27" (VESA100х100) (MA-WA3-01) [610479] Кронштейн Gembird 17-27" (VESA100х100) (MA-WA3-01) [610479]](/content/images/47/434x390l80mc0/23582095405823.jpg)