|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−8%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| VESA | 75х75 мм, 100х100 мм |
|---|---|
| Вага | 6.23 кг |
| Вид кріплення | на стіл |
| Гарантія | 12 міс. |
| Колір | Чорний |
| Кут нахилу | +90°~-90° |
| Кут повороту | +90°~-90° |
| Кількість моніторів | 2 |
| Кількість ступенів свободи | 4 |
| Максимальна діагональ | 32" |
| Матеріал | cталь |
| Мінімальна діагональ | 17" |
| Обертання екрана | +90°~-90° |
| Особливості | система прокладки кабелів |
| Призначення | для монітора |
| Розмір діагоналі | 32" |
| Розміри ( ШхВхГ ) | 1137 x 346 x 530 мм |
| Тип кріплення | поворотно-похилий |
| Вузлів нахилу | +90°/-90° |
| Вузлів повороту | +90°/-90° |
| Максимальне навантаження | 8 кг |
Новий відгук або коментар
Кронштейн Gembird 17-32" (VESA100х100) (для 2-х моніторів) (MA-DA3-02)
Немає в наявності
Код товару: 612520
4 573 грн
4 958 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Настільний кронштейн монітора з лотком для ноутбука Кріпленя обертаються, висуваються та втягуються, нахиляються для зміни кутів огляду та дозволяють повертати дисплеї з альбомного режиму на портретний тощо Забезпечує легке ергономічне розташування для зменшення навантаження Працює майже з будь-яким LCD-монітором (макс. 32 дюйми) і підтримує ноутбуки до 15.6 дюймів Міцні регульовані пружинні кронштейни, придатні для моніторів вагою 1-8 кг Міцний настільний затискач або втулка для легкої та надійної фіксації на столі Сумісність з VESA (100 x 100 мм і 75 x 75 мм)