|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−5%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| VESA | 75х75 мм, 100х100 мм |
|---|---|
| Вага | 3.85 кг |
| Вид кріплення | на стіл |
| Гарантія | 12 міс. |
| Колір | Чорний |
| Кут нахилу | +55°~-55° |
| Кут повороту | +90°~-90° |
| Кількість моніторів | 2 |
| Кількість ступенів свободи | 4 |
| Максимальна діагональ | 32" |
| Матеріал | cталь |
| Мінімальна діагональ | 17" |
| Обертання екрана | +180°~-180° |
| Особливості | з регулюванням по висоті. система прокладки кабелів |
| Призначення | для монітора |
| Розмір діагоналі | 17". 18". 18.5". 19". 20". 20.6". 20.7". 21". 21.5". 21.6". 22". 23". 23.6". 23.8". 24". 25". 26". 27". 27.5". 28". 28.5". 29". 30". 31.5". 32" |
| Розміри ( ШхВхГ ) | 970 x 107 x 578 мм |
| Тип кріплення | поворотно-похилий |
| Вузлів нахилу | +55°/-55° |
| Вузлів повороту | +90°/-90° |
| Максимальне навантаження | 9 кг |
Новий відгук або коментар
Кронштейн Gembird 17-32" (VESA100х100) (для 2-х моніторів) (MA-DA2-05)
Немає в наявності
Код товару: 612612
2 097 грн
2 199 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Настільне кріплення монітора з подвійними кронштейнами Ручки обертаються, висуваються та втягуються, нахиляються для зміни кутів читання та дозволяють повертати дисплеї з альбомного режиму на портретний тощо Забезпечує легке ергономічне розташування для зменшення навантаження Працює практично з будь-яким LCD-монітором (макс. 32 дюйми) Міцні пружинні кріплення, придатні для моніторів вагою 2-9 кг Міцний настільний затискач або втулка для легкої та надійної фіксації на столі Вбудована система кабель-менеджменту для організованого й охайного робочого простору Сумісність з VESA (100 x 100 мм і 75 x 75 мм)