|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−5%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| VESA | 75х75 мм, 100х100 мм |
|---|---|
| Вага | 8.58 кг |
| Вид кріплення | на стіл |
| Гарантія | 12 міс. |
| Колір | Чорний |
| Кут нахилу | +5°~-15° |
| Кут повороту | +10°~-10° |
| Кількість моніторів | 3 |
| Кількість ступенів свободи | 4 |
| Максимальна діагональ | 27" |
| Матеріал | cталь |
| Мінімальна діагональ | 17" |
| Обертання екрана | +180°~-180° |
| Особливості | система прокладки кабелів |
| Призначення | для монітора |
| Розмір діагоналі | 27" |
| Розміри ( ШхВхГ ) | 1330 x 709 x 770 мм |
| Тип кріплення | поворотно-похилий |
| Вузлів нахилу | +5°/-15° |
| Вузлів повороту | +10°/-10° |
| Максимальне навантаження | 6 кг |
Новий відгук або коментар
Кронштейн Gembird 17-27" (VESA100х100) (для 3-х моніторів) (MA-DA3-03)
Немає в наявності
Код товару: 612519
3 790 грн
3 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Настільний кронштейн для монітора з одним крпіленням для 3 моніторів Кріплення обертається, висувається та втягується, нахиляється для зміни кутів читання Монтажна планка для кріплення 3 моніторів поруч Забезпечує легке ергономічне розташування для зменшення навантаження Працює майже з будь-яким LCD-монітором (макс. 27 дюймів) Міцні регульовані газові пружини підходять для моніторів вагою 1-6 кг Міцний настільний затискач або втулка для легкої та надійної фіксації на столі Вбудована система кабельменеджменту для організованого й охайного робочого простору Сумісність з VESA (100 x 100 мм і 75 x 75 мм)
![Кронштейн Gembird 17-27" (VESA100х100) (для 3-х моніторів) (MA-DA3-03) [612519] Кронштейн Gembird 17-27" (VESA100х100) (для 3-х моніторів) (MA-DA3-03) [612519]](/content/images/15/390x390l80mc0/32082744264112.jpg)
![Кронштейн Gembird 17-27" (VESA100х100) (для 3-х моніторів) (MA-DA3-03) [612519] Кронштейн Gembird 17-27" (VESA100х100) (для 3-х моніторів) (MA-DA3-03) [612519]](/content/images/15/390x390l80mc0/69200478037003.jpg)
![Кронштейн Gembird 17-27" (VESA100х100) (для 3-х моніторів) (MA-DA3-03) [612519] Кронштейн Gembird 17-27" (VESA100х100) (для 3-х моніторів) (MA-DA3-03) [612519]](/content/images/15/390x390l80mc0/88216242340490.jpg)
![Кронштейн Gembird 17-27" (VESA100х100) (для 3-х моніторів) (MA-DA3-03) [612519] Кронштейн Gembird 17-27" (VESA100х100) (для 3-х моніторів) (MA-DA3-03) [612519]](/content/images/15/390x390l80mc0/25702165107554.jpg)
![Кронштейн Gembird 17-27" (VESA100х100) (для 3-х моніторів) (MA-DA3-03) [612519] Кронштейн Gembird 17-27" (VESA100х100) (для 3-х моніторів) (MA-DA3-03) [612519]](/content/images/15/390x390l80mc0/85692590258144.jpg)
![Кронштейн Gembird 17-27" (VESA100х100) (для 3-х моніторів) (MA-DA3-03) [612519] Кронштейн Gembird 17-27" (VESA100х100) (для 3-х моніторів) (MA-DA3-03) [612519]](/content/images/15/390x390l80mc0/55122945286124.jpg)
![Кронштейн Gembird 17-27" (VESA100х100) (для 3-х моніторів) (MA-DA3-03) [612519] Кронштейн Gembird 17-27" (VESA100х100) (для 3-х моніторів) (MA-DA3-03) [612519]](/content/images/15/438x390l80mc0/53845435825010.jpg)
![Кронштейн Gembird 17-27" (VESA100х100) (для 3-х моніторів) (MA-DA3-03) [612519] Кронштейн Gembird 17-27" (VESA100х100) (для 3-х моніторів) (MA-DA3-03) [612519]](/content/images/15/390x390l80mc0/71657254936041.jpg)
![Кронштейн Gembird 17-27" (VESA100х100) (для 3-х моніторів) (MA-DA3-03) [612519] Кронштейн Gembird 17-27" (VESA100х100) (для 3-х моніторів) (MA-DA3-03) [612519]](/content/images/15/390x390l80mc0/11146308082561.jpg)
![Кронштейн Gembird 17-27" (VESA100х100) (для 3-х моніторів) (MA-DA3-03) [612519] Кронштейн Gembird 17-27" (VESA100х100) (для 3-х моніторів) (MA-DA3-03) [612519]](/content/images/15/390x390l80mc0/94151657568635.jpg)
![Кронштейн Gembird 17-27" (VESA100х100) (для 3-х моніторів) (MA-DA3-03) [612519] Кронштейн Gembird 17-27" (VESA100х100) (для 3-х моніторів) (MA-DA3-03) [612519]](/content/images/15/390x390l80mc0/99974027042677.jpg)
![Кронштейн Gembird 17-27" (VESA100х100) (для 3-х моніторів) (MA-DA3-03) [612519] Кронштейн Gembird 17-27" (VESA100х100) (для 3-х моніторів) (MA-DA3-03) [612519]](/content/images/15/390x390l80mc0/40164851797454.jpg)
![Кронштейн Gembird 17-27" (VESA100х100) (для 3-х моніторів) (MA-DA3-03) [612519] Кронштейн Gembird 17-27" (VESA100х100) (для 3-х моніторів) (MA-DA3-03) [612519]](/content/images/15/390x390l80mc0/57679194136522.jpg)