|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| VESA | 200х200 мм. 75х75 мм, 100х100 мм, 200х100 мм, 200х200 мм |
|---|---|
| Вид кріплення | фіксований |
| Гарантія | 12 міс. |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | монтажний набір |
| Кількість моніторів | 1 |
| Максимальна діагональ | 42" |
| Мінімальна діагональ | 23" |
| Призначення | для телевізора |
| Розмір діагоналі | 23" - 42" |
| Тип кріплення | настінне |
| Відстань до стіни | 25 мм |
| Максимальне навантаження | 30 кг |
Новий відгук або коментар
Кронштейн Gembird (VESA200х200) (WM-42F-01)
Немає в наявності
Код товару: 610418
269 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Особливості Надпотужний сталевий фіксований настінний кронштейн для телевізора Підтримує більшість РК-телевізорів з діагоналлю від 23 до 42 дюймів Сумісність із VESA, макс. 200 мм х 200 мм Відстань до стіни: 25 мм Практичний вбудований рідкий рівень для ідеального вирівнювання Включає всі необхідні монтажні матеріали
![Кронштейн Gembird (VESA200х200) (WM-42F-01) [610418] Кронштейн Gembird (VESA200х200) (WM-42F-01) [610418]](/content/images/31/479x390l80mc0/30344170276645.jpg)
![Кронштейн Gembird (VESA200х200) (WM-42F-01) [610418] Кронштейн Gembird (VESA200х200) (WM-42F-01) [610418]](/content/images/31/585x390l80mc0/34913629672578.jpg)
![Кронштейн Gembird (VESA200х200) (WM-42F-01) [610418] Кронштейн Gembird (VESA200х200) (WM-42F-01) [610418]](/content/images/31/380x390l80mc0/88187179137361.jpg)
![Кронштейн Gembird (VESA200х200) (WM-42F-01) [610418] Кронштейн Gembird (VESA200х200) (WM-42F-01) [610418]](/content/images/31/390x390l80mc0/98185411436430.jpg)