|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| VESA | 200х200 мм. 100x100 мм, 100x200 мм, 200x100мм, 200x200мм |
|---|---|
| Вага | 2.14 кг |
| Вид кріплення | поворотно-похилий |
| Гарантія | 12 міс. |
| Колір | Чорний |
| Кут нахилу | +3/-10° |
| Кут повороту | 180° |
| Кількість моніторів | 1 |
| Кількість ступенів свободи | 3 |
| Максимальна діагональ | 42" |
| Матеріал | cталь |
| Мінімальна діагональ | 23" |
| Призначення | для телевізора |
| Розмір діагоналі | 23" - 42" |
| Розміри ( ШхВхГ ) | 415 x 230 x 278 мм |
| Тип кріплення | настінне |
| Відстань до стіни | 56 - 415 мм |
| Максимальне навантаження | 30 кг |
Новий відгук або коментар
Кронштейн Gembird (VESA200х200) (WM-42ST-02)
Немає в наявності
Код товару: 610477
669 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Настінний full-motion кронштейн для телевізора з одним кріпленням Підтримує більшість 23-42-дюймових LCD-телевізорів Сумісність з VESA, макс. 200 х 200 мм Відстань до стіни 56-415 мм Дозволяє повертати на 180 градусів і нахиляти на 13 градусів Практичний вбудований рідкий рівень для ідеального вирівнювання Включає всі необхідні монтажні матеріали