|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−12%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| VESA | 400х400 мм. 100x100 мм, 100x200 мм, 200x100 мм, 200x200 мм, 300x200 мм, 400x200 мм, 300x300 мм, 400x300 мм, 400x400 мм |
|---|---|
| Вага | 6.5 кг |
| Вид кріплення | поворотно-похилий |
| Гарантія | 12 міс. |
| Колір | Чорний |
| Кут нахилу | +5/-25° |
| Кут повороту | + 30/- 30° |
| Кількість моніторів | 1 |
| Кількість ступенів свободи | 3 |
| Максимальна діагональ | 70" |
| Матеріал | cталь |
| Мінімальна діагональ | 32" |
| Особливості | з прихованим укладанням дротів. з регулюванням по висоті |
| Призначення | для телевізора |
| Розмір діагоналі | 32" - 70" |
| Розміри ( ШхВхГ ) | 825 х 265 х 77 мм |
| Тип кріплення | стельове |
| Відстань до стелі | 698-1568 мм |
| Відстань до стіни | 698 - 1568 мм |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
Новий відгук або коментар
Кронштейн Gembird (VESA400х400) (CM-70ST-01)
Немає в наявності
Код товару: 612082
2 424 грн
2 739 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Повнорухливе стельове кріплення для телевізора Підтримує більшість 32-70-дюймових LCD-телевізорів Сумісність з VESA, макс. 400 мм х 400 мм Відстань від стелі: 698-1568 мм Витримує телевізори вагою до 50 кг Включає всі необхідні монтажні матеріали
![Кронштейн Gembird (VESA400х400) (CM-70ST-01) [612082] Кронштейн Gembird (VESA400х400) (CM-70ST-01) [612082]](/content/images/5/390x390l80mc0/78376836808635.jpg)
![Кронштейн Gembird (VESA400х400) (CM-70ST-01) [612082] Кронштейн Gembird (VESA400х400) (CM-70ST-01) [612082]](/content/images/5/390x390l80mc0/88501756939397.jpg)
![Кронштейн Gembird (VESA400х400) (CM-70ST-01) [612082] Кронштейн Gembird (VESA400х400) (CM-70ST-01) [612082]](/content/images/5/390x390l80mc0/41071514859815.jpg)
![Кронштейн Gembird (VESA400х400) (CM-70ST-01) [612082] Кронштейн Gembird (VESA400х400) (CM-70ST-01) [612082]](/content/images/5/390x390l80mc0/91734812604979.jpg)
![Кронштейн Gembird (VESA400х400) (CM-70ST-01) [612082] Кронштейн Gembird (VESA400х400) (CM-70ST-01) [612082]](/content/images/5/390x390l80mc0/83300687681036.jpg)
![Кронштейн Gembird (VESA400х400) (CM-70ST-01) [612082] Кронштейн Gembird (VESA400х400) (CM-70ST-01) [612082]](/content/images/5/390x390l80mc0/64175246595436.jpg)
![Кронштейн Gembird (VESA400х400) (CM-70ST-01) [612082] Кронштейн Gembird (VESA400х400) (CM-70ST-01) [612082]](/content/images/5/390x390l80mc0/76398595778159.jpg)