|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| VESA | 200x200 мм, 200x300 мм, 300x200 мм, 300x300 мм, 400x200 мм, 400x300 мм, 400x400 мм |
|---|---|
| Вид кріплення | поворотний |
| Гарантія | 12 міс. |
| Колір | Чорний |
| Кут нахилу | +3/-5° |
| Кут повороту | + 20/- 20° |
| Розмір діагоналі | 32" - 65" |
| Тип кріплення | підлогове |
| Максимальне навантаження | 35 кг |
Новий відгук або коментар
Кронштейн Gembird (VESA400х400) (TVS-65S-02)
Немає в наявності
Код товару: 610453
4 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Особливості Стильна підставка під телевізор з основою із загартованого скла Регульоване по висоті кріплення для телевізора Підтримує більшість LCD-телевізорів з діагоналлю 32-65 дюймів Забезпечує діапазон повороту до 20 градусів в обох напрямках Допускає нахил до 8 градусів Сумісність із VESA, макс. 400 мм x 400 мм Інтегрована система кабель-менеджменту
![Кронштейн Gembird (VESA400х400) (TVS-65S-02) [610453] Кронштейн Gembird (VESA400х400) (TVS-65S-02) [610453]](/content/images/22/390x390l80mc0/69428456826876.jpg)
![Кронштейн Gembird (VESA400х400) (TVS-65S-02) [610453] Кронштейн Gembird (VESA400х400) (TVS-65S-02) [610453]](/content/images/22/300x390l80mc0/80746910164555.jpg)
![Кронштейн Gembird (VESA400х400) (TVS-65S-02) [610453] Кронштейн Gembird (VESA400х400) (TVS-65S-02) [610453]](/content/images/22/520x390l80mc0/92132934249244.jpg)