|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| VESA | 400х400 мм. 200х200 мм, 400х200 мм, 300х300 мм, 400х400 мм |
|---|---|
| Вага | 0.9 кг |
| Вид кріплення | похилий |
| Гарантія | 12 міс. |
| Колір | Чорний |
| Кут нахилу | 0/-8° |
| Кількість моніторів | 1 |
| Кількість ступенів свободи | 1 |
| Максимальна діагональ | 55" |
| Матеріал | cталь |
| Мінімальна діагональ | 32" |
| Призначення | для телевізора |
| Розмір діагоналі | 32" - 55" |
| Розміри ( ШхВхГ ) | 20.5 х 465 х 422 мм |
| Тип кріплення | настінне |
| Відстань до стіни | 20.5 мм |
| Максимальне навантаження | 35 кг |
Новий відгук або коментар
Кронштейн Gembird (VESA400х400) (WM-55T-03)
Немає в наявності
Код товару: 611463
278 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Особливості Настінне кріплення для LCD-екрану з високою міцністю Підтримує більшість 32-55-дюймових LCD-телевізорів Сумісність з VESA, макс. 400 мм х 400 мм Дозволяє нахиляти до 8 градусів Відстань до стіни: 20.5 мм