|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| VESA | 200х200 мм, 300х200 мм, 300х300 мм, 400х200 мм, 400х300 мм, 400х400 мм, 600х400 мм |
|---|---|
| Вид кріплення | поворотний |
| Гарантія | 12 міс. |
| Колір | Чорний |
| Кут нахилу | +3/-5° |
| Кут повороту | 180° |
| Розмір діагоналі | 32" - 75" |
| Тип кріплення | підлогове |
| Максимальне навантаження | 32 кг |
Новий відгук або коментар
Кронштейн Gembird (VESA600х400) (TVS-75ST-01)
Немає в наявності
Код товару: 610454
4 399 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Особливості Стильна підлогова підставка-тринога для телевізора з регульованою висотою Підтримує більшість LCD-телевізорів з діагоналлю 32-75 дюймів Забезпечує діапазон повороту до 180 та 20 градусів в обох напрямках Допускає нахил до 8 градусів Сумісність із VESA, макс. 600 мм x 400 мм Інтегрована система кабель-менеджменту
![Кронштейн Gembird (VESA600х400) (TVS-75ST-01) [610454] Кронштейн Gembird (VESA600х400) (TVS-75ST-01) [610454]](/content/images/23/390x390l80mc0/23008910788354.jpg)
![Кронштейн Gembird (VESA600х400) (TVS-75ST-01) [610454] Кронштейн Gembird (VESA600х400) (TVS-75ST-01) [610454]](/content/images/23/390x390l80mc0/85684604415472.jpg)
![Кронштейн Gembird (VESA600х400) (TVS-75ST-01) [610454] Кронштейн Gembird (VESA600х400) (TVS-75ST-01) [610454]](/content/images/23/520x390l80mc0/89162089191507.jpg)