|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| VESA | 600х400 мм. 200х200 мм, 300х200 мм, 300х300 мм, 400х200 мм, 400х300 мм, 400х400 мм, 600х400 мм |
|---|---|
| Вага | 1.03 кг |
| Вид кріплення | фіксований |
| Гарантія | 12 міс. |
| Колір | Чорний |
| Кут повороту | немає |
| Кількість моніторів | 1 |
| Максимальна діагональ | 70" |
| Матеріал | cталь |
| Мінімальна діагональ | 37" |
| Призначення | для телевізора |
| Розмір діагоналі | 37" - 70" |
| Розміри ( ШхВхГ ) | 22 х 643 х 431 мм |
| Тип кріплення | настінне |
| Відстань до стіни | 22 мм |
| Максимальне навантаження | 40 кг |
Новий відгук або коментар
Кронштейн Gembird (VESA600х400) (WM-70F-02)
Немає в наявності
Код товару: 610466
359 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Настінне кріплення для LCD-екрана Підтримує більшість 37-70-дюймових LCD-телевізорів Сумісність з VESA, макс. 600 мм х 400 мм Відстань до стіни: 22 мм Практичний вбудований рідкий рівень для ідеального вирівнювання Включає всі необхідні монтажні матеріали
![Кронштейн Gembird (VESA600х400) (WM-70F-02) [610466] Кронштейн Gembird (VESA600х400) (WM-70F-02) [610466]](/content/images/34/390x390l80mc0/83252402757503.jpg)
![Кронштейн Gembird (VESA600х400) (WM-70F-02) [610466] Кронштейн Gembird (VESA600х400) (WM-70F-02) [610466]](/content/images/34/553x390l80mc0/92652956911601.jpg)
![Кронштейн Gembird (VESA600х400) (WM-70F-02) [610466] Кронштейн Gembird (VESA600х400) (WM-70F-02) [610466]](/content/images/34/64x390l80mc0/25826286485191.jpg)
![Кронштейн Gembird (VESA600х400) (WM-70F-02) [610466] Кронштейн Gembird (VESA600х400) (WM-70F-02) [610466]](/content/images/34/407x390l80mc0/82945179232222.jpg)