|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−4%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| VESA | 600х400 мм. 200х200 мм, 300х300 мм, 400х200 мм, 400х400 мм, 600х400 мм |
|---|---|
| Вага | 4.65 кг |
| Вид кріплення | поворотно-похилий |
| Гарантія | 12 міс. |
| Колір | Чорний |
| Кут нахилу | -20° |
| Кут повороту | + 60/- 60° |
| Кількість моніторів | 1 |
| Кількість ступенів свободи | 4 |
| Максимальна діагональ | 70" |
| Мінімальна діагональ | 37" |
| Обертання екрана | +3°~-3° |
| Призначення | для телевізора |
| Розмір діагоналі | 37" - 70" |
| Розміри ( ШхВхГ ) | 400 х 635 х 430 мм |
| Тип кріплення | настінне |
| Відстань до стіни | 78 - 400 мм |
| Максимальне навантаження | 35 кг |
Новий відгук або коментар
Кронштейн Gembird (VESA600х400) (WM-70ST-01)
Немає в наявності
Код товару: 611472
1 482 грн
1 549 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Настінний кронштейн для телевізора з двома кріпленнями Підтримує більшість 37-70-дюймових LCD/LED-телевізорів Сумісність з VESA, макс. 600 мм х 400 мм Відстань до стіни 78 - 400 мм Дозволяє повертати на 120 градусів і нахиляти на 20 градусів Практичний вбудований рідкий рівень для ідеального вирівнювання Включає всі необхідні монтажні матеріали
![Кронштейн Gembird (VESA600х400) (WM-70ST-01) [611472] Кронштейн Gembird (VESA600х400) (WM-70ST-01) [611472]](/content/images/7/469x390l80mc0/38956640327206.jpg)
![Кронштейн Gembird (VESA600х400) (WM-70ST-01) [611472] Кронштейн Gembird (VESA600х400) (WM-70ST-01) [611472]](/content/images/7/388x390l80mc0/58006361377039.jpg)
![Кронштейн Gembird (VESA600х400) (WM-70ST-01) [611472] Кронштейн Gembird (VESA600х400) (WM-70ST-01) [611472]](/content/images/7/430x390l80mc0/47715072983111.jpg)
![Кронштейн Gembird (VESA600х400) (WM-70ST-01) [611472] Кронштейн Gembird (VESA600х400) (WM-70ST-01) [611472]](/content/images/7/612x390l80mc0/40248773621131.jpg)
![Кронштейн Gembird (VESA600х400) (WM-70ST-01) [611472] Кронштейн Gembird (VESA600х400) (WM-70ST-01) [611472]](/content/images/7/698x390l80mc0/15209680208733.jpg)
![Кронштейн Gembird (VESA600х400) (WM-70ST-01) [611472] Кронштейн Gembird (VESA600х400) (WM-70ST-01) [611472]](/content/images/7/390x390l80mc0/76556779684709.jpg)