|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−5%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| VESA | 900х600 мм. 200x100 мм, 200x200 мм, 300x200 мм, 300x300 мм, 400x200 мм, 400x300 мм, 400x400 мм, 600x400 мм, 800x400 мм, 800x600 мм, 900x600 мм |
|---|---|
| Вид кріплення | поворотно-похилий |
| Гарантія | 12 міс. |
| Колір | Чорний |
| Кут нахилу | +5/-15° |
| Кут повороту | + 60/- 60° |
| Розмір діагоналі | 60" - 120" |
| Тип кріплення | настінне |
| Відстань до стіни | 75 - 703 мм |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
Новий відгук або коментар
Кронштейн Gembird (VESA900х600) (WM-120ST-01)
Немає в наявності
Код товару: 614478
5 100 грн
5 349 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Настінний кронштейн для телевізора з двома кріпленнями. Підтримує більшість 60-120-дюймових РК-телевізорів. VESA сумісний, макс. 600 мм х 900 мм. Дозволяє повертати до 120 градусів і нахиляти до 20 градусів. Відстань до стіни: 75 ~ 703 мм. Практичний вбудований рідкий рівень для ідеального вирівнювання. Включає всі необхідні монтажні матеріали.
![Кронштейн Gembird (VESA900х600) (WM-120ST-01) [614478] Кронштейн Gembird (VESA900х600) (WM-120ST-01) [614478]](/content/images/48/459x390l80mc0/95977129461580.jpg)
![Кронштейн Gembird (VESA900х600) (WM-120ST-01) [614478] Кронштейн Gembird (VESA900х600) (WM-120ST-01) [614478]](/content/images/48/770x324l80mc0/64740183442072.jpg)
![Кронштейн Gembird (VESA900х600) (WM-120ST-01) [614478] Кронштейн Gembird (VESA900х600) (WM-120ST-01) [614478]](/content/images/48/390x390l80mc0/35189643202546.jpg)