|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−4%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| VESA | 600х400 мм. 100х100, 600х400 мм |
|---|---|
| Вид кріплення | поворотно-похилий |
| Гарантія | 12 міс. |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | кронштейн; Монтажний набір; Інструкція з експлуатації |
| Кут нахилу | -5/+8° |
| Кут повороту | 50° |
| Кількість моніторів | 1 |
| Максимальна діагональ | 75" |
| Мінімальна діагональ | 32" |
| Призначення | для телевізора |
| Розмір діагоналі | 32" - 75" |
| Тип кріплення | настінне |
| Відстань до стіни | 49 - 393 мм |
| Максимальне навантаження | 45 кг |
Новий відгук або коментар
Кронштейн Gembird WM-75ST-01 (VESA600х400) (WM-75ST-01 )
Немає в наявності
Код товару: 610464
2 072 грн
2 169 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Настінний кронштейн для телевізора з подвійним кріпленням Підтримує більшість LCD/LED-телевізорів з діагоналлю 32-75 дюймів Сумісність із VESA, макс. 600 мм х 400 мм Відстань до стіни 49-491 мм Дозволяє повертати на 100 градусів та нахиляти на 13 градусів Практичні кріплення для кабелю У комплект входять усі необхідні монтажні матеріали
![Кронштейн Gembird WM-75ST-01 (VESA600х400) (WM-75ST-01 ) [610464] Кронштейн Gembird WM-75ST-01 (VESA600х400) (WM-75ST-01 ) [610464]](/content/images/21/390x390l80mc0/71396298946584.jpg)
![Кронштейн Gembird WM-75ST-01 (VESA600х400) (WM-75ST-01 ) [610464] Кронштейн Gembird WM-75ST-01 (VESA600х400) (WM-75ST-01 ) [610464]](/content/images/21/390x390l80mc0/59426550836626.jpg)
![Кронштейн Gembird WM-75ST-01 (VESA600х400) (WM-75ST-01 ) [610464] Кронштейн Gembird WM-75ST-01 (VESA600х400) (WM-75ST-01 ) [610464]](/content/images/21/390x390l80mc0/42383754546192.jpg)
![Кронштейн Gembird WM-75ST-01 (VESA600х400) (WM-75ST-01 ) [610464] Кронштейн Gembird WM-75ST-01 (VESA600х400) (WM-75ST-01 ) [610464]](/content/images/21/404x390l80mc0/67705189562757.jpg)