|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| VESA | 600х400 мм. 200х200 мм, 300х200 мм, 300х300 мм, 400х200 мм, 400х300 мм, 400х400 мм, 600х400 мм |
|---|---|
| Вид кріплення | фіксований |
| Гарантія | 12 міс. |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | монтажний набір |
| Кут повороту | немає |
| Кількість моніторів | 1 |
| Максимальна діагональ | 80" |
| Мінімальна діагональ | 37" |
| Призначення | для телевізора |
| Розмір діагоналі | 37" - 80" |
| Тип кріплення | настінне |
| Відстань до стіни | 29 мм |
| Максимальне навантаження | 70 кг |
Новий відгук або коментар
Кронштейн Gembird WM-80F-01 (VESA600х400) (WM-80F-01 )
Немає в наявності
Код товару: 610463
769 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Надпотужний сталевий фіксований настінний кронштейн для РК-екрана Підтримує більшість РК-телевізорів з діагоналлю від 37 до 80 дюймів Автоматичні пружинні замки зі швидкознімними шнурами для легкої установки Сумісність із VESA, макс. 600 мм х 400 мм Відстань до стіни: 29 мм Включає всі необхідні монтажні матеріали
![Кронштейн Gembird WM-80F-01 (VESA600х400) (WM-80F-01 ) [610463] Кронштейн Gembird WM-80F-01 (VESA600х400) (WM-80F-01 ) [610463]](/content/images/32/390x390l80mc0/38070000784793.jpg)
![Кронштейн Gembird WM-80F-01 (VESA600х400) (WM-80F-01 ) [610463] Кронштейн Gembird WM-80F-01 (VESA600х400) (WM-80F-01 ) [610463]](/content/images/32/379x390l80mc0/36039532155094.jpg)
![Кронштейн Gembird WM-80F-01 (VESA600х400) (WM-80F-01 ) [610463] Кронштейн Gembird WM-80F-01 (VESA600х400) (WM-80F-01 ) [610463]](/content/images/32/870x238l80mc0/44334093121157.jpg)