|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| VESA | 100х100 мм. 75х75 мм, 100х100 мм |
|---|---|
| Вага | 4.2 кг |
| Вид кріплення | виносний, поворотно-похилий |
| Гарантія | 12 міс. |
| Колір | Чорний |
| Кут нахилу | +90/-45° |
| Кут повороту | + 90/- 90° |
| Кількість моніторів | 2 |
| Кількість ступенів свободи | 2 |
| Максимальна діагональ | 32" |
| Матеріал | cталь |
| Мінімальна діагональ | 17" |
| Обертання екрана | +180°~-180° |
| Призначення | для монітора |
| Розмір діагоналі | 17" - 32" |
| Розміри ( ШхВхГ ) | 969 x 101 x 503 мм |
| Тип кріплення | настінне |
| Максимальне навантаження | 9 кг |
Новий відгук або коментар
Кронштейн HiSmart (VESA100х100) (для 2-х моніторів) (HS083205)
Немає в наявності
Код товару: 615041
2 899 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Кронштейн для монітора HiSmart забезпечує користувачеві належний ергономічний перегляд, поєднуючи в собі функціональність і доступність. Ідеально підходить для компактного простору, встановлюючи дисплей на стіні, вільній від столу. Пластина VESA з прорізами для ключів призначена для швидкого встановлення та зняття. Якісний пружинний механізм натягу забезпечує чудовий баланс ваги монітора. Швидкороз’ємне з’єднання забезпечує легке складання та компактне пакування для продавців електронної комерції. Настінне кріплення HiSmart - це хороший вибір, щоб заощадити час і гроші, а також зробити робочу зону більш чистою та організованою! Особливості: Візерунок замкової щілини: дозволяє легко встановити. Вбудований пружинний механізм натягу: для ідеального регулювання ваги. Вбудована система кабелів: для організованого та акуратного робочого простору.
![Кронштейн HiSmart (VESA100х100) (для 2-х моніторів) (HS083205) [615041] Кронштейн HiSmart (VESA100х100) (для 2-х моніторів) (HS083205) [615041]](/content/images/15/390x390l80mc0/62597091896888.jpg)
![Кронштейн HiSmart (VESA100х100) (для 2-х моніторів) (HS083205) [615041] Кронштейн HiSmart (VESA100х100) (для 2-х моніторів) (HS083205) [615041]](/content/images/15/390x390l80mc0/81154613782577.jpg)
![Кронштейн HiSmart (VESA100х100) (для 2-х моніторів) (HS083205) [615041] Кронштейн HiSmart (VESA100х100) (для 2-х моніторів) (HS083205) [615041]](/content/images/15/390x390l80mc0/35775620369210.jpg)