|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| VESA | 75х75 мм, 100х100 мм |
|---|---|
| Вид кріплення | поворотно-похилий |
| Гарантія | 12 міс. |
| Колір | Чорний |
| Кут нахилу | +45/-45° |
| Кут повороту | + 45/- 45° |
| Кількість ступенів свободи | 2 |
| Розмір діагоналі | 13" - 32" |
| Тип кріплення | настільне |
| Максимальне навантаження | 8 кг |
Новий відгук або коментар
Кронштейн HiSmart (VESA100х100) (HS083915)
Немає в наявності
Код товару: 614121
950 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Кронштейн дозволяє звільнити цінний робочий простір, забезпечуючи при цьому ергономічну робочу позицію. Це міцне кріплення, виготовлене з високоякісної сталі, стійке до подряпин і підтримує екрани вагою до 8 кг і діагоналлю до 32 дюймів. Ми зробили знімну панель VESA, просто прикрутіть монітор до панелі і засуньте назад в кронштейн. Повноцінна рухлива конструкція дозволяє плавно, без зусиль обертати і позиціонувати в будь-якому напрямку, що дозволяє легко знайти ідеальний кут огляду. Затягніть або послабте кожне з’єднання, щоб зробити кріплення рухомим або нерухомим за вашим бажанням. Ви також можете відрегулювати висоту монітора по вертикалі до потрібного положення. Крім того, в комплекті є затискач для кабелю, щоб тримати кабелі впорядкованими та захищеними.
![Кронштейн HiSmart (VESA100х100) (HS083915) [614121] Кронштейн HiSmart (VESA100х100) (HS083915) [614121]](/content/images/35/390x390l80mc0/64721342076665.jpg)
![Кронштейн HiSmart (VESA100х100) (HS083915) [614121] Кронштейн HiSmart (VESA100х100) (HS083915) [614121]](/content/images/35/390x390l80mc0/78666842065145.jpg)