|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| VESA | 100х100 мм. 50х50 мм, 75х75 мм, 100х100 мм |
|---|---|
| Вид кріплення | виносний, поворотно-похилий |
| Гарантія | 12 міс. |
| Колір | Чорний |
| Кут нахилу | +65/-65° |
| Кут повороту | 180°/360°/180° |
| Розмір діагоналі | 14" - 23" |
| Відстань до стіни | 70 - 360 мм |
| Максимальне навантаження | 15 кг |
Новий відгук або коментар
Кронштейн КВАДО (К-22)
Немає в наявності
Код товару: 610319
540 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Виносне, поворотно-похило настінне кріплення для встановлення невеликих телевізорів та моніторів вагою до 15 кг. Винесення від стіни до 36 см здійснюється за рахунок двоколінної конструкції з трьома поворотними механізмами. Також кріплення дозволяє повертати телевізор у вертикальній площині для вибору оптимального кута перегляду.