|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| VESA | 200х200 мм. 100х100 мм, 100х200 мм, 200х100 мм, 200х200 мм |
|---|---|
| Вид кріплення | похилий |
| Гарантія | 84 міс. |
| Колір | Чорний |
| Кут нахилу | +5/-12° |
| Кут повороту | немає |
| Розмір діагоналі | 32" - 55" |
| Відстань до стіни | 45 мм |
| Максимальне навантаження | 25 кг |
Новий відгук або коментар
Кронштейн КВАДО (К-331)
Немає в наявності
Код товару: 610408
420 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Простий в установці настінний кронштейн, все необхідне кріплення в комплекті. Розмір кріплення VESA: 100х100, 100х200, 200х100, 200х200 мм Сумісний з більшістю телевізорів, які відповідають цьому стандарту. Механізм нахилу надійно фіксується поворотним замком на настінній пластіни без гвинтів та інструментів.