|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−1%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| VESA | 200х200 мм. 50х50 мм, 75х75 мм, 100х100 мм, 200х100 мм, 200х200 мм |
|---|---|
| Вид кріплення | виносний, поворотно-похилий |
| Гарантія | 12 міс. |
| Колір | Чорний |
| Кут нахилу | +5/-22° |
| Кут повороту | + 45/- 45° |
| Розмір діагоналі | 15" - 37" |
| Відстань до стіни | 81 мм |
| Максимальне навантаження | 40 кг |
Новий відгук або коментар
Кронштейн КВАДО (К-40)
Немає в наявності
Код товару: 610311
607 грн
615 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
КВАДО K-40 – це настінне кріплення для РК-телевізорів. Алюмінієві деталі КВАДО K-40 із стильною, гладкою поверхнею забезпечують незвичайну жорсткість та стійкість. За допомогою настінного кронштейна КВАДО K-40 ви можете розмістити РК, плазмову та ультратонку LED панель практично в будь-якій частині кімнати. Він може вирішити проблему з розміщенням екрана в тому випадку, коли неможливо або небажано використовувати підставку або шафу. Системи сумісні з більшістю моделей РК-телевізорів та плазм популярних виробників. Аксесуари підходять як для телевізорів стандарту VESA, який передбачає чітке розташування отворів для кріплення на задній панелі телевізора, так і для універсального розташування отворів для кріплення. Кріплення КВАДО K-40 відрізняються стильним дизайном та дуже надійною конструкцією, яка прослужить багато років.
![Кронштейн КВАДО (К-40) [610311] Кронштейн КВАДО (К-40) [610311]](/content/images/48/390x390l80mc0/44977345890988.jpg)
![Кронштейн КВАДО (К-40) [610311] Кронштейн КВАДО (К-40) [610311]](/content/images/48/390x390l80mc0/26724691016521.jpg)
![Кронштейн КВАДО (К-40) [610311] Кронштейн КВАДО (К-40) [610311]](/content/images/48/390x390l80mc0/92534201861291.jpg)
![Кронштейн КВАДО (К-40) [610311] Кронштейн КВАДО (К-40) [610311]](/content/images/48/390x390l80mc0/51420919241317.jpg)
![Кронштейн КВАДО (К-40) [610311] Кронштейн КВАДО (К-40) [610311]](/content/images/48/390x390l80mc0/60479456621263.jpg)
![Кронштейн КВАДО (К-40) [610311] Кронштейн КВАДО (К-40) [610311]](/content/images/48/390x390l80mc0/90344806029423.jpg)