|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−5%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| VESA | 200х200 мм. 50х50 мм, 75х75 мм, 100х100 мм, 200х100 мм, 200х200 мм |
|---|---|
| Вид кріплення | виносний, поворотно-похилий |
| Гарантія | 12 міс. |
| Колір | Чорний |
| Кут нахилу | +5/-22° |
| Кут повороту | 180° |
| Розмір діагоналі | 15" - 37" |
| Відстань до стіни | 75 - 240 мм |
| Максимальне навантаження | 45 кг |
Новий відгук або коментар
Кронштейн КВАДО (К-41)
Немає в наявності
Код товару: 611037
795 грн
840 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Кронштейн дозволяє встановити телевізор із можливістю винесення від стіни на відстань до 240 мм. Сумісний зі стандартами VESA: 50x50mm, 75x75mm, 100x100mm, 200x100mm, 200x200mm. Легке встановлення телевізора на кронштейн: пластина, яка кріпиться до телевізора - знімна, що дозволяє легко прикріпити її до телевізора та навісити на кронштейн. Для більшої надійності пластина фіксується гвинтом.
![Кронштейн КВАДО (К-41) [611037] Кронштейн КВАДО (К-41) [611037]](/content/images/19/390x390l80mc0/86984470075524.jpg)
![Кронштейн КВАДО (К-41) [611037] Кронштейн КВАДО (К-41) [611037]](/content/images/19/390x390l80mc0/85302674199298.jpg)
![Кронштейн КВАДО (К-41) [611037] Кронштейн КВАДО (К-41) [611037]](/content/images/19/390x390l80mc0/57448829984777.jpg)