|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−16%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| VESA | 100х100 мм. 50х50 мм, 75х75 мм, 100х100 мм |
|---|---|
| Вид кріплення | похилий |
| Гарантія | 12 міс. |
| Колір | Чорний |
| Кут нахилу | +70/-70° |
| Кут повороту | 180°/180° |
| Кількість ступенів свободи | 2 |
| Розмір діагоналі | 17" - 32" |
| Тип кріплення | на трубу |
| Відстань до стіни | 165 мм |
| Максимальне навантаження | 15 кг |
Новий відгук або коментар
Кронштейн КВАДО (VESA100х100) (К-111)
Немає в наявності
Код товару: 610451
756 грн
900 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Ексклюзивний кронштейн КВАДО К-111 є інноваційним кріпленням, здатним задовольнити потреби в установці невеликих телевізорів або моніторів на вертикальні труби різного діаметру. Цей виносний кронштейн, що має можливість нахилу та повороту, ідеально підходить для використання в приміщеннях з обмеженим простором. Він стане незамінним помічником у тих випадках, коли встановлення телевізора або монітора на стіні неможливе або недоцільне. Крім того, цей кронштейн знаходить широке застосування при обладнанні касових зон супермаркетів, магазинів, кафе та стоматологічних клінік. Установка здійснюється на труби із зовнішнім діаметром від 42 до 47 мм (1 1/4"), що робить його сумісним з різними типами трубних конструкцій та забезпечує універсальність застосування.
![Кронштейн КВАДО (VESA100х100) (К-111) [610451] Кронштейн КВАДО (VESA100х100) (К-111) [610451]](/content/images/20/390x390l80mc0/52531572602566.jpg)
![Кронштейн КВАДО (VESA100х100) (К-111) [610451] Кронштейн КВАДО (VESA100х100) (К-111) [610451]](/content/images/20/390x390l80mc0/33932662540216.jpg)
![Кронштейн КВАДО (VESA100х100) (К-111) [610451] Кронштейн КВАДО (VESA100х100) (К-111) [610451]](/content/images/20/390x390l80mc0/59983771631566.jpg)
![Кронштейн КВАДО (VESA100х100) (К-111) [610451] Кронштейн КВАДО (VESA100х100) (К-111) [610451]](/content/images/20/390x390l80mc0/32103684828285.jpg)