|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−13%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| VESA | 200х200 мм. 50х50 мм, 75х75 мм, 100х100 мм, 200х100 мм, 200х200 мм |
|---|---|
| Вид кріплення | виносний, поворотно-похилий |
| Гарантія | 12 міс. |
| Колір | Чорний |
| Кут нахилу | +12/-12° |
| Кут повороту | + 70/- 70° |
| Розмір діагоналі | 24" - 42" |
| Відстань до стіни | 60 - 405 мм |
| Максимальне навантаження | 20 кг |
Новий відгук або коментар
Кронштейн КВАДО (VESA200х200) (К-235)
Немає в наявності
Код товару: 610335
1 299 грн
1 500 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Квадо К-235 - міцне виносне кріплення, що поєднує в собі елегантний дизайн та надійність. Кронштейн дозволяє без спеціального інструменту змінювати положення телевізора: повертати (для ідеального розміщення екрану), нахиляти (для вибору оптимального кута перегляду), регулювати по горизонту (дозволяє усунути перекіс телевізора), рухати екран у різних напрямках, не докладаючи зусиль, забезпечуючи відмінні можливості для налаштування кута перегляду.
![Кронштейн КВАДО (VESA200х200) (К-235) [610335] Кронштейн КВАДО (VESA200х200) (К-235) [610335]](/content/images/22/390x390l80mc0/31199697775669.jpg)
![Кронштейн КВАДО (VESA200х200) (К-235) [610335] Кронштейн КВАДО (VESA200х200) (К-235) [610335]](/content/images/22/390x390l80mc0/79610624421907.jpg)
![Кронштейн КВАДО (VESA200х200) (К-235) [610335] Кронштейн КВАДО (VESA200х200) (К-235) [610335]](/content/images/22/390x390l80mc0/99683979408469.jpg)
![Кронштейн КВАДО (VESA200х200) (К-235) [610335] Кронштейн КВАДО (VESA200х200) (К-235) [610335]](/content/images/22/390x390l80mc0/58749398523167.jpg)
![Кронштейн КВАДО (VESA200х200) (К-235) [610335] Кронштейн КВАДО (VESA200х200) (К-235) [610335]](/content/images/22/390x390l80mc0/12831126593801.jpg)
![Кронштейн КВАДО (VESA200х200) (К-235) [610335] Кронштейн КВАДО (VESA200х200) (К-235) [610335]](/content/images/22/390x390l80mc0/48965787741216.jpg)
![Кронштейн КВАДО (VESA200х200) (К-235) [610335] Кронштейн КВАДО (VESA200х200) (К-235) [610335]](/content/images/22/390x390l80mc0/77236562479201.jpg)