|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| VESA | 50х50 мм, 75х75 мм, 100х100 мм, 200х100 мм, 200х200 мм |
|---|---|
| Вид кріплення | фіксований |
| Гарантія | 12 міс. |
| Колір | Чорний |
| Кут повороту | немає |
| Розмір діагоналі | 15" - 32" |
| Відстань до стіни | 24 мм |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
Новий відгук або коментар
Кронштейн КВАДО (VESA200х200) (К-30)
Немає в наявності
Код товару: 610309
420 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Фіксований настінний кронштейн. Універсальна низькопрофільна фіксована система кріплення з відстанню від стіни - 22 мм. Сумісний з отворами кріплення: від 30x30 мм до 230x270 мм і всі проміжні значення (підходить для телевізорів, що не відповідають стандартам VESA). Низький профіль конструкції кріплення робить його практично непомітним. Кронштейн дуже зручний в установці завдяки простій та надійній конструкції. Покращена конструкція: розмір отворів кріплення до М8.
![Кронштейн КВАДО (VESA200х200) (К-30) [610309] Кронштейн КВАДО (VESA200х200) (К-30) [610309]](/content/images/46/281x300l80mc0/26783572387776.jpg)
![Кронштейн КВАДО (VESA200х200) (К-30) [610309] Кронштейн КВАДО (VESA200х200) (К-30) [610309]](/content/images/46/390x390l80mc0/62940844697808.jpg)
![Кронштейн КВАДО (VESA200х200) (К-30) [610309] Кронштейн КВАДО (VESA200х200) (К-30) [610309]](/content/images/46/390x390l80mc0/58279267699703.jpg)