|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| VESA | 200х200 мм. 50х50 мм, 75х75 мм, 100х100 мм, 100х200 мм, 200х100 мм, 200х200 мм |
|---|---|
| Вид кріплення | виносний, поворотно-похилий |
| Гарантія | 12 міс. |
| Колір | Чорний |
| Кут нахилу | +50/-50° |
| Кут повороту | 180°/360°/180° |
| Розмір діагоналі | 32" - 55" |
| Відстань до стіни | 60 - 385 мм |
| Максимальне навантаження | 25 кг |
Новий відгук або коментар
Кронштейн КВАДО (VESA200х200) (К-342А)
Немає в наявності
Код товару: 610403
740 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
КВАДО К-342А - міцне виносне кріплення, призначене для монтажу телевізора з пласким екраном із кріпильним блоком VESA розміром 100x100, 100x200, 200х100, 200x200 mm і вагою до 25 кг на вертикальні стіни. Кронштейн дозволяє без спеціального інструменту змінювати положення телевізора: повертати; нахиляти; рухати екран в різних напрямках, не докладаючи зусиль, забезпечуючи відмінні можливості для настройки кута перегляду. Швидка і проста установка завдяки тому, що: всі вузли попередньо зібрані; в комплекті є кріплення монтажу для бетонних і цегляних стін; в комплекті є набір гвинтів для кріплення телевізорів. Наш товар пройшов добровільну сертифікацію та контроль якості. Обов’язково читайте інструкцію і дотримуйтесь всіх рекомендацій від виробника! Перевіряйте відповідність обраного Вами кріплення з матеріалом стіни, на яку встановлюється кронштейн.
![Кронштейн КВАДО (VESA200х200) (К-342А) [610403] Кронштейн КВАДО (VESA200х200) (К-342А) [610403]](/content/images/25/390x390l80mc0/18340558535588.jpg)
![Кронштейн КВАДО (VESA200х200) (К-342А) [610403] Кронштейн КВАДО (VESA200х200) (К-342А) [610403]](/content/images/25/390x390l80mc0/68643617152026.jpg)
![Кронштейн КВАДО (VESA200х200) (К-342А) [610403] Кронштейн КВАДО (VESA200х200) (К-342А) [610403]](/content/images/25/390x390l80mc0/91814244627324.jpg)
![Кронштейн КВАДО (VESA200х200) (К-342А) [610403] Кронштейн КВАДО (VESA200х200) (К-342А) [610403]](/content/images/25/390x390l80mc0/83963350633757.jpg)