|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−16%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| VESA | 200х200 мм. 100x100 мм, 100x200 мм, 200x100мм, 200x200мм |
|---|---|
| Вид кріплення | виносний, поворотно-похилий |
| Гарантія | 12 міс. |
| Колір | Чорний |
| Кут нахилу | +5/-15° |
| Кут повороту | 180°/360°/180° |
| Розмір діагоналі | 32" - 55" |
| Відстань до стіни | 65 - 400 мм |
| Максимальне навантаження | 35 кг |
Новий відгук або коментар
Кронштейн КВАДО (VESA200х200) (К-442)
Немає в наявності
Код товару: 610402
984 грн
1 170 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Кронштейн з нахилом, поворотом та горизонтом. КВАДО К-442 - міцне виносне кріплення, призначене для монтажу телевізора з пласким екраном із кріпильним блоком VESA розміром 100x100, 100x200, 200х100, 200x200 mm і вагою до 35 кг на вертикальні стіни. Винос від стіни 65 - 400 мм. Кронштейн дозволяє без спеціального інструменту змінювати положення телевізора: повертати; нахиляти; регулювати по горизонту; рухати екран в різних напрямках, не докладаючи зусиль, забезпечуючи відмінні можливості для настройки кута перегляду. Швидка і проста установка завдяки тому, що: всі вузли попередньо зібрані; в комплекті є кріплення монтажу для бетонних і цегляних стін; в комплекті є набір гвинтів для кріплення телевізорів. Кронштейн має інтуїтивно зрозумілий механізм трансформації (зміна кута нахилу без використання інструментів). Будь-яке вибране вами положення легко зафіксувати. Кращий серед аналогів кронштейнів в Україні.