|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| VESA | 200х200 мм, 200х300 мм, 300х300 мм, 300х400 мм, 400х200 мм, 400х300 мм, 400х400 мм |
|---|---|
| Вид кріплення | похилий |
| Гарантія | 12 міс. |
| Колір | Чорний |
| Кут нахилу | +12/-5° |
| Кут повороту | немає |
| Розмір діагоналі | 30" - 53" |
| Відстань до стіни | 60 мм |
| Максимальне навантаження | 35 кг |
Новий відгук або коментар
Кронштейн КВАДО (VESA400х400) (К-151)
Немає в наявності
Код товару: 610320
750 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Універсальний кронштейн КВАДО К-151 поєднує в собі елегантний дизайн та надійність. Ідеально підходить для легких, сучасних телевізорів з великими та средніми діагоналями, вагою до 35 кг. Має функцію нахилу, кут огляду змінюється від руки, плавно, без зусиль. Підходить для добре освітлених приміщень.
![Кронштейн КВАДО (VESA400х400) (К-151) [610320] Кронштейн КВАДО (VESA400х400) (К-151) [610320]](/content/images/7/390x390l80mc0/86563162696021.jpg)
![Кронштейн КВАДО (VESA400х400) (К-151) [610320] Кронштейн КВАДО (VESA400х400) (К-151) [610320]](/content/images/7/390x390l80mc0/22339773972333.jpg)
![Кронштейн КВАДО (VESA400х400) (К-151) [610320] Кронштейн КВАДО (VESA400х400) (К-151) [610320]](/content/images/7/390x390l80mc0/66196789690426.jpg)
![Кронштейн КВАДО (VESA400х400) (К-151) [610320] Кронштейн КВАДО (VESA400х400) (К-151) [610320]](/content/images/7/390x390l80mc0/61541186448010.jpg)
![Кронштейн КВАДО (VESA400х400) (К-151) [610320] Кронштейн КВАДО (VESA400х400) (К-151) [610320]](/content/images/7/390x390l80mc0/43564532641645.jpg)
![Кронштейн КВАДО (VESA400х400) (К-151) [610320] Кронштейн КВАДО (VESA400х400) (К-151) [610320]](/content/images/7/390x390l80mc0/91325624567938.jpg)