|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| VESA | 800х400 мм. 400х400 мм, 600х400 мм, 800х400 мм |
|---|---|
| Вид кріплення | фіксований |
| Гарантія | 12 міс. |
| Колір | Чорний |
| Кут повороту | немає |
| Розмір діагоналі | 55" - 85" |
| Тип кріплення | настінне |
| Відстань до стіни | 24 мм |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
Новий відгук або коментар
Кронштейн КВАДО (VESA800х400) (К-66)
Немає в наявності
Код товару: 610316
1 250 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Фіксований кронштейн для телевізорів. Універсальна низькопрофільна система кріплення із посиленою конструкцією. Розміри кріплення VESA: від 400x400 мм до 800x400 мм, включаючи всі проміжні значення. Посилена настінна плита дає можливість встановлювати телевізори на стіни з різних матеріалів (напр. газбетон). Кріпильні пластини для більшої надійності фіксуються до настінної плити гвинтом.