|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| VESA | 75х75 мм, 100х100 мм |
|---|---|
| Вид кріплення | на стіл |
| Гарантія | 12 міс. |
| Колір | Білий |
| Кут нахилу | +50°~-20° |
| Кут повороту | +90°~-90° |
| Кількість моніторів | 1 |
| Максимальна діагональ | 49" |
| Мінімальна діагональ | 17" |
| Обертання екрана | +180° ~ -180° |
| Призначення | для монітора |
| Розмір діагоналі | 49" |
| Розміри ( ШхВхГ ) | 132 x 558 x 575 мм |
| Тип кріплення | поворотно-похилий |
| Вузлів нахилу | +50°/-20° |
| Вузлів повороту | 180° |
| Максимальне навантаження | 20 кг |
Новий відгук або коментар
Кронштейн OfficePro 17-49" White (VESA100х100) (MA801W)
Немає в наявності
Код товару: 610651
3 699 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Щоб не відставати від нової тенденції великих екранів, ми розробили кронштейн монітора MA801 для надійного утримання моніторів діагоналлю до 49 дюймів, таких як Samsung Odyssey G9. Оптимізований механізм нахилу забезпечує плавніше налаштування великих екранів. Крім того, швидкоз’ємна пластина VESA та верхня монтажна основа роблять його неймовірно зручним у використанні. Розумна база з портами USB-A та USB-C дозволяє легко передавати дані та заряджати гаджети. Завдяки двом стильним варіантам кольорів цей кронштейн для монітора ідеально впишеться в будь-який інтер’єр. Виведіть свій дисплей на новий рівень зручності використання.