|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| VESA | 75х75 мм, 100х100 мм |
|---|---|
| Вид кріплення | на стіну |
| Гарантія | 12 міс. |
| Колір | Чорний |
| Кут нахилу | +90°~-45° |
| Кут повороту | +90°~-90° |
| Кількість моніторів | 1 |
| Максимальна діагональ | 32" |
| Мінімальна діагональ | 17" |
| Обертання екрана | +180° ~ -180° |
| Призначення | для монітора |
| Розмір діагоналі | 17". 18". 18.5". 19". 20". 20.7". 21". 21.5". 21.6". 22". 23". 23.6". 23.8". 24". 25". 26". 27". 27.5". 28". 28.5". 29". 30". 31.5". 32" |
| Розміри ( ШхВхГ ) | 117 x 486 x 503 мм |
| Тип кріплення | поворотно-похилий |
| Вузлів нахилу | +90°/-45° |
| Вузлів повороту | +90°/-90° |
| Максимальне навантаження | 9 кг |
Новий відгук або коментар
Кронштейн OfficePro 17-32" Black (VESA100х100) (MA310B)
Немає в наявності
Код товару: 612546
1 499 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Кронштейн із настінним кріпленням MA310B надає користувачеві належний ергономічний перегляд, функціональність і доступність. Ідеально підходить для компактного простору завдяки монтажу дисплея на стіні без столу. Пластина VESA з отворами для замка призначена для швидкого встановлення та видалення. Якісний пружинний механізм натягу забезпечує чудовий баланс ваги для монітора. Швидкоз’ємне з’єднання забезпечує легку збірку та компактну упаковку. MA310B є хорошим вибором, щоб заощадити час і гроші, одночасно зробивши робочу зону більш чистою та організованою!
![Кронштейн OfficePro 17-32" Black (VESA100х100) (MA310B) [612546] Кронштейн OfficePro 17-32" Black (VESA100х100) (MA310B) [612546]](/content/images/37/390x390l80mc0/27033615970335.jpg)
![Кронштейн OfficePro 17-32" Black (VESA100х100) (MA310B) [612546] Кронштейн OfficePro 17-32" Black (VESA100х100) (MA310B) [612546]](/content/images/37/639x390l80mc0/88580742817187.jpg)
![Кронштейн OfficePro 17-32" Black (VESA100х100) (MA310B) [612546] Кронштейн OfficePro 17-32" Black (VESA100х100) (MA310B) [612546]](/content/images/37/358x390l80mc0/74561208784971.jpg)
![Кронштейн OfficePro 17-32" Black (VESA100х100) (MA310B) [612546] Кронштейн OfficePro 17-32" Black (VESA100х100) (MA310B) [612546]](/content/images/37/451x390l80mc0/61872283939557.jpg)
![Кронштейн OfficePro 17-32" Black (VESA100х100) (MA310B) [612546] Кронштейн OfficePro 17-32" Black (VESA100х100) (MA310B) [612546]](/content/images/37/766x390l80mc0/24440018556779.jpg)
![Кронштейн OfficePro 17-32" Black (VESA100х100) (MA310B) [612546] Кронштейн OfficePro 17-32" Black (VESA100х100) (MA310B) [612546]](/content/images/37/404x390l80mc0/85515167722713.jpg)
![Кронштейн OfficePro 17-32" Black (VESA100х100) (MA310B) [612546] Кронштейн OfficePro 17-32" Black (VESA100х100) (MA310B) [612546]](/content/images/37/379x390l80mc0/42648750841912.jpg)
![Кронштейн OfficePro 17-32" Black (VESA100х100) (MA310B) [612546] Кронштейн OfficePro 17-32" Black (VESA100х100) (MA310B) [612546]](/content/images/37/532x390l80mc0/36261763029730.jpg)
![Кронштейн OfficePro 17-32" Black (VESA100х100) (MA310B) [612546] Кронштейн OfficePro 17-32" Black (VESA100х100) (MA310B) [612546]](/content/images/37/578x390l80mc0/99875444147862.jpg)
![Кронштейн OfficePro 17-32" Black (VESA100х100) (MA310B) [612546] Кронштейн OfficePro 17-32" Black (VESA100х100) (MA310B) [612546]](/content/images/37/390x390l80mc0/26622067289651.jpg)
![Кронштейн OfficePro 17-32" Black (VESA100х100) (MA310B) [612546] Кронштейн OfficePro 17-32" Black (VESA100х100) (MA310B) [612546]](/content/images/37/390x390l80mc0/35528516331566.jpg)
![Кронштейн OfficePro 17-32" Black (VESA100х100) (MA310B) [612546] Кронштейн OfficePro 17-32" Black (VESA100х100) (MA310B) [612546]](/content/images/37/390x390l80mc0/26391667720455.jpg)
![Кронштейн OfficePro 17-32" Black (VESA100х100) (MA310B) [612546] Кронштейн OfficePro 17-32" Black (VESA100х100) (MA310B) [612546]](/content/images/37/390x390l80mc0/69076418513430.jpg)
![Кронштейн OfficePro 17-32" Black (VESA100х100) (MA310B) [612546] Кронштейн OfficePro 17-32" Black (VESA100х100) (MA310B) [612546]](/content/images/37/390x390l80mc0/70546778704684.jpg)