|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| VESA | 75х75 мм, 100х100 мм |
|---|---|
| Вид кріплення | на стіл |
| Гарантія | 12 міс. |
| Колір | Білий |
| Кут нахилу | +90°~-90° |
| Кут повороту | +90°~-90° |
| Кількість моніторів | 2 |
| Кількість ступенів свободи | 6 |
| Максимальна діагональ | 35 |
| Матеріал | cталь |
| Мінімальна діагональ | 17" |
| Обертання екрана | +180° ~ -180° |
| Особливості | обертання: ±180° |
| Призначення | для монітора |
| Розмір діагоналі | 35" |
| Тип кріплення | поворотно-похилий |
| Вузлів нахилу | +90°/-90° |
| Вузлів повороту | 90° |
| Максимальне навантаження | 12 кг |
Новий відгук або коментар
Кріплення настільне для двох моніторів OfficePro 17-35" White (MA442W)
Немає в наявності
Код товару: 617851
2 699 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Подвійне механічне кріплення для моніторів Officepro MA442W – ідеальне рішення для ефективної організації робочого місця. Розроблене для одночасного використання двох екранів розміром від 17 до 35 дюймів і вагою від 2 до 12 кг кожен, це кріплення забезпечує надійну підтримку як плоских, так і вигнутих дисплеїв. Завдяки пружинному механізму кожне із кріплень можна легко налаштовувати: нахил у межах ±90°, обертання до 180° та поворот вліво/вправо на 90° забезпечують повну свободу позиціонування. Підтримуються стандарти VESA 75x75 та 100x100 мм, що гарантує сумісність з більшістю сучасних моніторів. Монтаж можливий за допомогою струбцини або наскрізного отвору на стільниці завтовшки від 10 до 80 мм. Інтегрована система організації кабелів дозволяє зберігати порядок на столі, що особливо важливо при використанні двох екранів. Це ідеальне рішення для дизайнерів, трейдерів, геймерів та всіх, хто працює з великим обсягом інформації.
![Кріплення настільне для двох моніторів OfficePro 17-35" White (MA442W) [617851] Кріплення настільне для двох моніторів OfficePro 17-35" White (MA442W) [617851]](/content/images/19/390x390l80mc0/71343084177140.jpg)
![Кріплення настільне для двох моніторів OfficePro 17-35" White (MA442W) [617851] Кріплення настільне для двох моніторів OfficePro 17-35" White (MA442W) [617851]](/content/images/19/430x390l80mc0/98661073428320.jpg)
![Кріплення настільне для двох моніторів OfficePro 17-35" White (MA442W) [617851] Кріплення настільне для двох моніторів OfficePro 17-35" White (MA442W) [617851]](/content/images/19/324x390l80mc0/44862038071636.jpg)
![Кріплення настільне для двох моніторів OfficePro 17-35" White (MA442W) [617851] Кріплення настільне для двох моніторів OfficePro 17-35" White (MA442W) [617851]](/content/images/19/273x390l80mc0/75035605334046.jpg)
![Кріплення настільне для двох моніторів OfficePro 17-35" White (MA442W) [617851] Кріплення настільне для двох моніторів OfficePro 17-35" White (MA442W) [617851]](/content/images/19/315x390l80mc0/69664904596183.jpg)
![Кріплення настільне для двох моніторів OfficePro 17-35" White (MA442W) [617851] Кріплення настільне для двох моніторів OfficePro 17-35" White (MA442W) [617851]](/content/images/19/506x390l80mc0/55620431971395.jpg)
![Кріплення настільне для двох моніторів OfficePro 17-35" White (MA442W) [617851] Кріплення настільне для двох моніторів OfficePro 17-35" White (MA442W) [617851]](/content/images/19/465x390l80mc0/49030521349522.jpg)