|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| VESA | 100х100 мм. 75х75 мм, 100х100 мм |
|---|---|
| Вид кріплення | поворотно-похилий |
| Гарантія | 36 міс. |
| Колір | Чорний |
| Кут нахилу | +3/-10° |
| Кут повороту | + 90/- 90° |
| Розмір діагоналі | 13" - 32" |
| Відстань до стіни | 44 - 192 мм |
| Максимальне навантаження | 20 кг |
Новий відгук або коментар
Кронштейн Satelit (VESA100х100) (13-32PIVOT100)
Немає в наявності
Код товару: 610364
399 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Кронштейн Satelit 13-32PIVOT100 з категорії універсальних консолей з поворотним механізмом із кутом нахилу. Зміна нахилу по вертикалі доступно до 10°, поворот по горизонтальній осі до 90°. Дане кріплення призначене для настінної установки телевізорів або моніторів з розмірами екранів від 13" до 32" і стандартом кріплення VESA min 75x75, max 100x100. Запас міцності даної моделі поширюється на екрани вагою до 20кг. Крім стандартного розміщення телевізора за допомогою підставки, є ще багато рішень для інтер"єру та зручності глядача, які втілюються за допомогою кронштейна. Панель телевізора можна розмістити на стіні, в кутку і на будь-якій висоті. Крім надійного закріплення телевізора, кріплення Satelit 13-32PIVOT100 дозволяє змінювати положення екрану щодо вертикальної і горизонтальної осі, завдяки чому стане прекрасним рішенням для установки на стінах з нестандартною геометрією. Забезпечує комфортний перегляд відео з будь-якої точки кімнати, за допомогою кута нахилу 10° і діапазону повороту по горизонталі до 90°.
![Кронштейн Satelit (VESA100х100) (13-32PIVOT100) [610364] Кронштейн Satelit (VESA100х100) (13-32PIVOT100) [610364]](/content/images/47/402x390l80mc0/15550905668401.jpg)
![Кронштейн Satelit (VESA100х100) (13-32PIVOT100) [610364] Кронштейн Satelit (VESA100х100) (13-32PIVOT100) [610364]](/content/images/47/412x390l80mc0/14838870759464.jpg)
![Кронштейн Satelit (VESA100х100) (13-32PIVOT100) [610364] Кронштейн Satelit (VESA100х100) (13-32PIVOT100) [610364]](/content/images/47/390x390l80mc0/70355859563992.jpg)