|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| VESA | 75х75 мм, 100х100 мм, 200х100 мм, 200х200 мм, 400х200 мм, 300х300 мм, 400х400 мм |
|---|---|
| Вид кріплення | поворотно-похилий |
| Гарантія | 36 міс. |
| Колір | Чорний |
| Кут нахилу | +10/-15° |
| Кут повороту | + 90/- 90° |
| Розмір діагоналі | 32" - 55" |
| Відстань до стіни | 71-431 мм |
| Максимальне навантаження | 35 кг |
Новий відгук або коментар
Кронштейн Satelit (VESA400х400) (32-55PIVOT400A)
Немає в наявності
Код товару: 610399
1 299 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Зробивши вибір на користь кронштейна Satelit 32-55PIVOT400A, більше не доведеться піклуватися ні про що. Всі необхідні комплектуючі, аж до дюбелів і болтів, йдуть в стандартній комплектації. Також в обов’язковому порядку прикладається докладна інструкція, де легко знайти всю інформацію.
![Кронштейн Satelit (VESA400х400) (32-55PIVOT400A) [610399] Кронштейн Satelit (VESA400х400) (32-55PIVOT400A) [610399]](/content/images/21/390x390l80mc0/78052617433459.jpg)
![Кронштейн Satelit (VESA400х400) (32-55PIVOT400A) [610399] Кронштейн Satelit (VESA400х400) (32-55PIVOT400A) [610399]](/content/images/21/390x390l80mc0/65273858997191.jpg)
![Кронштейн Satelit (VESA400х400) (32-55PIVOT400A) [610399] Кронштейн Satelit (VESA400х400) (32-55PIVOT400A) [610399]](/content/images/21/390x390l80mc0/42174873434936.jpg)