|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| VESA | 400х400 мм |
|---|---|
| Вид кріплення | виносний, поворотно-похилий |
| Гарантія | 6 міс. |
| Колір | Чорний |
| Кут нахилу | +3/-10° |
| Кут повороту | 180° |
| Розмір діагоналі | 26" - 55" |
| Відстань до стіни | 52 - 405 мм |
| Максимальне навантаження | 35 кг |
Новий відгук або коментар
Кронштейн Walfix (VESA400х400) (R-393B)
Немає в наявності
Код товару: 610356
791 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Практичне і функціональне кріплення з монтажем на стіну для ЖК телевізорів. У виробництві кронштейна використовується високоякісна сталь, яка забезпечує відповідну міцність конструкції.
![Кронштейн Walfix (VESA400х400) (R-393B) [610356] Кронштейн Walfix (VESA400х400) (R-393B) [610356]](/content/images/42/379x390l80mc0/82427809551475.jpg)
![Кронштейн Walfix (VESA400х400) (R-393B) [610356] Кронштейн Walfix (VESA400х400) (R-393B) [610356]](/content/images/42/390x390l80mc0/25318246447500.jpg)