|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| VESA | 50х50 мм, 75х75 мм, 100х100 мм, 200х100 мм, 200х200 мм |
|---|---|
| Вид кріплення | похилий |
| Гарантія | 24 міс. |
| Колір | Чорний |
| Кут нахилу | 15° |
| Кут повороту | немає |
| Кількість ступенів свободи | 3 |
| Розмір діагоналі | 17" - 32" |
| Тип кріплення | настінне |
| Відстань до стіни | 100 - 393 мм |
| Максимальне навантаження | 30 кг |
Новий відгук або коментар
Кронштейн X-Digital Steel (VESA200х200) (SA245 Black)
Немає в наявності
Код товару: 610374
899 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Настінний кронштейн для РК / плазмових телевізорів з можливістю повороту на 180 ° (до 90 ° в кожну сторону в залежності від діагоналі ТВ) і нахилу до 15 ° вниз / вгору.