|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| VESA | 200x100 мм, 200x200 мм, 200x300 мм, 200x400 мм, 300x300 мм, 400x200 мм, 400x300 мм, 400x400 мм |
|---|---|
| Вид кріплення | фіксований |
| Гарантія | 24 міс. |
| Колір | Чорний |
| Кут повороту | немає |
| Кількість ступенів свободи | 1 |
| Розмір діагоналі | 26" - 55" |
| Тип кріплення | настінне |
| Відстань до стіни | 40 мм |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
Новий відгук або коментар
Кронштейн X-Digital Steel (VESA400х400) (ST315 Black)
Немає в наявності
Код товару: 610375
749 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Кронштейн з можливістю нахилу до 10° униз/угору. Максимальна вага: 50 кг Мінімальна відстань від стіни: 4 см VESA: 400x400 Колір чорний